Zamki wkładki i kluczyki do samochodu

4,5 z 47500 opinii

Wiele elementów mechanicznych i elektromechanicznych samochodów używana jest stale. Jednym z nich są zamki do samochodu. Nawet jeżeli pojazd posiada centralny zamek sterowany elektronicznie, to zamki po dłuższym czasie mogą się wyrobić lub uszkodzić. Zdarza się również konieczność dorobienia dodatkowego kluczyka do samochodu czy wymiany wkładek w przypadku zagubienia czy kradzieży kluczyków. Wszystkie te elementy można zakupić w dobrym sklepie motoryzacyjnym.

Najlepsze ceny na zamki do samochodu

Chociaż najnowsze modele pojazdów posiadają zwykle oryginalne zamki do samochodu, które wymienić mogą autoryzowane serwisy, to jednak proste, starsze auta nadal wyposażane są w zamki tradycyjne. Ceny zamków do samochodu są silnie zależne od producenta oraz stopnia zaawansowania zabezpieczeń. Do niektórych modeli można dostać również wkładki zamków wraz z kluczykami. Aby znaleźć odpowiedni model produktu, należy podać wszystkie dane pojazdu dotyczące marki, modelu, ale także roku produkcji. Dobry zamek do samochodu będzie mógł zostać zamontowany bez zbędnych problemów, jednak warto te prace powierzyć specjalistom. Opinie o samodzielnym montażu zamków samochodowych są różne, jednak ponieważ ich prawidłowe działanie rzutuje na bezpieczeństwie pojazdu, lepiej nie ryzykować. Warto również uważać na zbyt atrakcyjną cenę zamka do samochodu czy wkładek z kluczykami pochodzących z nieznanego źródła, bez dobrej opinii. Lepiej zakupić części od sprawdzonych sprzedawców, polecane przez producentów czy dystrybutorów samochodów.

Tylko oferty
Cena
Producent
Jakość części (zgodnie z GVO)
Typ samochodu
Marka
Model
Typ
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dobry prostownik samochodowy: jaki wybrać? Poprzednie Następne
W razie problemów z akumulatorem warto zaopatrzeć się w prostownik samochodowy. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę kupując prostownik oraz jakie modele dostępne na rynku są najlepsze.
Jakie żarówki samochodowe kupić? Rodzaje żarówek samochodowych Poprzednie Następne
Jakie żarówki samochodowe kupić? Zobacz rodzaje żarówek samochodowych dostępnych na rynku.
Jaki akumulator do samochodu? Rodzaje akumulatorów Poprzednie Następne
Tanie, wadliwe lub źle przechowywane akumulatory mają skróconą żywotność. Zobacz, jaki akumulator do samochodu wybrać, by posłużył ci jak najdłużej.
Co ile wymiana rozrządu? Wszystko, co musisz wiedzieć o wymianie rozrządu Poprzednie Następne
Wyjaśniamy, czym jest rozrząd w samochodzie, czym grozi jego uszkodzenie oraz jak często należy go wymieniać. Dowiedz się więcej!
Piszczący pasek: przyczyny, naprawa Poprzednie Następne
Wraz z nadejściem chłodniejszych dni w wielu samochodach pojawia się problem – piszczący pasek. Zobacz, skąd bierze się przeraźliwy pisk spod maski i jak mu zaradzić.
Tarcze hamulcowe: ranking TOP 10 Poprzednie Następne
Jakie tarcze hamulcowe wybrać? Sprawdź ranking najlepszych tarcz hamulcowych.
Jak wymienić klocki hamulcowe w samochodzie? Poprzednie Następne
Wymiana klocków hamulcowych nie jest trudna. Zobacz, jak wymienić klocki hamulcowe.
Najlepsze silniki benzynowe: ranking Poprzednie Następne
Szczególnie korzystnie wypadają silniki benzynowe, które są znacznie mniej szkodliwe dla środowiska, niż tracące na popularności motory wysokoprężne. Zobacz
Jak prawidłowo naciągnąć pasek klinowy? Poprzednie Następne
Ślizgającego się paska klinowego nie wolno ignorować. Zobacz, jak naciągnąć pasek klinowy.
Poduszka silnika. Objawy uszkodzenia poduszki pod silnikiem Poprzednie Następne
Sorawdź, jakie są objawy zużytej poduszki pod silnikiem i jak ją wymienić.