Zamki i wkładki ASSA ABLOY Poznań

4,5 z 42440 opinii
Mój dom, moją twierdzą, chciałoby się rzec. Najważniejszym elementem każdej warownej konstrukcji, a zarazem najbardziej newralgicznym punktem jest brama. Bez względu czy szukamy dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych czy pojedynczego przeciwwłamaniowego skrzydła nie można zapominać o najważniejszym - zamku. Nawet najtrwalsze, atestowane drzwi nie spełnią swej funkcji bez odpowiedniego systemu zamków oraz mechanizmów blokujących niepożądany dostęp osób trzecich.
Zamki i wkładki to witalny element każdych drzwi, który definiuje skuteczność wstawionych w framugę skrzydeł. Masywne zamki wierzchnie stanowią doskonałe uzupełnienie dla prefabrykowanych wkładek dostarczanych przez producentów drzwi. Można ich użyć także jako dodatkowego zabezpieczenia drzwi przeciwwłamaniowych.
Na Ceneo.pl oferujemy szeroki wybór zamków oraz wkładek drzwiowych w najlepszych cenach. Korzystając z widocznego po lewej stronie zestawu filtrów można szybko oraz łatwo wybrać interesujący nas przedział cenowy oraz sprawdzonego producenta.

Zamki i Wkładki - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Popularne:

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Zamki i wkładki > Poznań
Lokalizacja sklepu: Poznań Producent: ASSA ABLOY Usuń wybrane filtry
ASSA-ABLOY 4232 Zn Zamek Dodatkowy 55 Klasa 6 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Zamek wpuszczany dodatkowy przeznaczony do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych o masie do 100 kg.<br>Bardzo wysokie zabezpieczenie (bez odporności na wiercenie) - klasa 6.<br>Trwałość zamka: 200.000 cykli (bez obciążenia zapadki).

ASSA-ABLOY Abloy 4272 Zamek 72/55 Wb Zap.-Zas. Zn Uniwersalny Klasa 6 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Zamek wpuszczany na wkładkę przeznaczony do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych o masie do 100 kg.<br>Polecany szczególnie do budynków użyteczności publicznej.<br>Zamek z dźwignią.<br>Zamek może być stosowany w drzwiach przeciwpożarowych.<br>Bardzo ...