Zakrętarki

4,5 z 50662 opinii
Potrzebujesz skręcić meble albo wykonać drobne prace remontowe w domu? Na pewno w takim przypadku przyda się dobra zakrętarka, która ułatwi ci pracę i skróci czas na nią potrzebny. Czym kierować się przy zakupie zakrętarki? Wielu kieruje się ceną, ale warto poświęcić czas na trochę głębszą analizę i porównać parametry poszczególnych urządzeń, gdyż najtańsze zakrętarki w eksploatacji nie zawsze okazują się najlepszym wyborem.
Przede wszystkim nasz wybór będzie oczywiście zależał od tego jak często zakrętarka będzie używana i jaki rodzaj prac wykonujemy najczęściej. W każdym przypadku warto zwrócić uwagę na rodzaj wykorzystywanej w niej baterii. Jeżeli jest to akumulator NiCD, to musimy wziąć pod uwagę, iż jest to model już nieco przestarzały, który przed kolejnym ładowaniem musi być zawsze rozładowany. W przeciwnym razie bateria traci część pojemności i po jakimś czasie całkowicie straci moc. Zdecydowanie nowocześniejszym rozwiązaniem są akumulatory Li-ion, które są mniejsze, lżejsze i posiadają dużo większą żywotność. Trzeba też pamiętać o sprawdzeniu czasu ładowania baterii. Godzinny bądź krótszy czas ładowania będzie oznaczał ładowarkę inteligentną, znacznie lepszą od zwykłego zasilacza.
Oczywiście zawsze warto poznać producenta urządzenia i wybierać marki sprawdzone, posiadające doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych i cieszące się dobrą opinią na rynku. Gwarantuje nam to satysfakcję z zakupu i udany remont w domu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Zasilanie

Napięcie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych Poprzednie Następne

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych

W każdym domu powinien znajdować się chociaż podstawowy zestaw narzędzi służący do przeprowadzania drobnych napraw lub montażu elementów wyposażenia mieszkania. Oprócz tradycyjnego młotka, śrubokrętu, szczypców czy klucza w zestawie takim powinna się znaleźć także wiertarka lub wiertarko-wkrętarka, która ułatwia wykonanie wielu czynności.

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie Poprzednie Następne

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie

Majsterkowanie w drewnie stało się niezwykle modne, gdyż — jak się okazuje — samodzielne odnowienie mebli, wybudowanie altanki lub skonstruowanie półki do przedpokoju sprawia wielu osobom ogromną radość i daje mnóstwo satysfakcji. Dużym powodzeniem cieszą się też zakłady stolarskie, które oferują klientom meble na zamówienie lub inne przedmioty codziennego użytku.

Narzędzia przydatne przy obróbce metali Poprzednie Następne

Narzędzia przydatne przy obróbce metali

Obróbką metali nazywa się proces, w wyniku którego zmieniają się ich właściwości fizyczno-chemiczne. W procesie tym stosuje się różne metody i dlatego wyróżnia się: obróbkę cieplną, chemiczną, cieplno-chemiczną, plastyczną oraz obróbkę skrawaniem. Podstawowymi i najczęściej stosowanymi metodami są obróbka skrawaniem oraz obróbka plastyczna. Są one stosowane w większości zakładów produkcyjnych i warsztatach, w których wykorzystuje się metal.

Jak zrobić meble z palet? Lista potrzebnych narzędzi Poprzednie Następne

Jak zrobić meble z palet? Lista potrzebnych narzędzi

Są designerskie, bardzo tanie i można je wykonać zupełnie samemu. Meble z palet od kilku lat królują we wnętrzach, na balkonach oraz w ogrodach.

Zakrętarki - opinie