Zabawki do wózka łóżeczka i fotelika

4,7 z 159632 opinii
Zapewniają prawidłowy rozwój i radosne dzieciństwo, a także uatrakcyjnią maluchowi czas spędzany w łóżeczku, wózku i foteliku. Na Ceneo.pl znajdziesz blisko dwa tysiące zabawek dla najmłodszych pociech.

W ofercie mamy karuzele, które zawieszone nad łóżkiem potrafią uspokajającą muzyką i jednostajnym ruchem ukoić każde dziecko. Oprócz karuzel Ceneo.pl oferuje również zabawki z pozytywką, przywieszki, grzechotki, pałąki i projektory. Wszystkie te zabaweczki będą nie tylko działać kojąco na naszego malucha, ale także będą doskonale stymulować jego rozwój i zachęcać do dalszego eksplorowania świata.

Warto dodać, że nasza oferta składa się wyłącznie z zabawek uznanych i dbających o bezpieczeństwo producentów. Znajdziesz u nas akcesoria takich marek jak Haba, BabyOno, Tiny love, Canpol, Alexis, Bright Starts i Mattel.

Na Ceneo.pl kupisz zabawki do wózka, łóżeczka i fotelika, nie drenując swojej kieszeni. W ekonomicznych zakupach pomoże ci filtr ceny, dzięki któremu wszystkie produkty z tej kategorii możesz uporządkować w kolejności od najtańszej do najdroższej.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Wiek dziecka
Przeznaczenie
Bohater
Motyw
Certyfikaty, opinie, atesty
Materiał
Wykonanie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Prezent dla nowo narodzonego dziecka: Jak wybrać Szumisia dla noworodka? Poprzednie Następne
Wyprawka niemal gotowa. Za kilka dni przyjdzie na świat nowy członek rodziny. Zastanawiasz się jednak, co jeszcze potrzeba takiemu maluchowi, aby łatwiej było mu odnaleźć się w nowym świecie. Miś Szumiś przychodzi z pomocą. Nie dość, że jest piękną przytulanką, to jeszcze pomoże w zasypianiu i odtworzy dźwięki, jakie noworodek zna z życia płodowego. To idealny pomysł na prezent dla nowo narodzonego dziecka.
Karuzela nad dziecięce łóżeczko – o czym pamiętać podczas zakupu? Poprzednie Następne
Ma nie tylko stanowić ciekawą dekorację, ale przede wszystkim wspomóc rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i słuchowej Twojej pociechy. Podpowiadamy, czym powin...

Zabawki do wózka łóżeczka i fotelika - opinie