basen dla psa - Zabawki dla psów

4,6 z 124207 opinii
Zabawki dla psów umilają czas czworonogom, ale również pomagają w ćwiczeniu ich sprawności ruchowej czy dbaniu o higienę jamy ustnej. Zabawki dla psów pozwalają pupilom łatwiej znieść czas, kiedy ich właściciele wychodzą z domu. Istnieje szansa, że twój pies zajęty nową zabawką tym razem nie zainteresuje się gryzieniem nowych butów. Zabawki dla psów mogą być pomocne w czasie wspólnej zabawy z czworonogiem, na przykład podczas spaceru w lesie czy w parku. Zabawki dla psów można podzielić na te dedykowane dla szczeniąt, jak i dla starszych podopiecznych. Tego typu gadżety mogą okazać się pomocne w czasie szkolenia psa oraz uczenia go podstawowych komend i czynności. Zabawki dla psów wykonywane są ze specjalnych, wytrzymałych substancji, które są odporne na gryzienie czy szarpanie. Mimo wszystko warto zawsze nadzorować psa podczas zabawy, aby mieć pewność, że spędza czas nie tylko w miły, ale również bezpieczny dla niego sposób. Zabawki dla psów znajdują się w asortymencie wielu producentów, na przykład Trinie, Zolu czy Kong.
Zabawki dla psów
10
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców Poprzednie Następne

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców

Opinie na temat wyprowadzania psów bez kagańców w miejscach i środkach transportu publicznego są podzielone. Najlepiej jednak przyjrzeć się przepisom prawa miejscowego regulującym tę kwestię. A jeśli już zamierzamy kaganiec kupić, to jaki? Sprawdź.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

Gadżety dla psa – zrób prezent swojemu pupilowi Poprzednie Następne

Gadżety dla psa – zrób prezent swojemu pupilowi

Niektóre gadżety dla psa nie tylko spodobają się zwierzakowi, ale także będą bardzo przydatne podczas zabawy czy podróży z psiakiem. Zobacz listę ciekawych akcesoriów dla psa.

Zabawki edukacyjne dla psów Poprzednie Następne

Zabawki edukacyjne dla psów

Zabawki edukacyjne dla psów nie tylko stanowią znakomitą rozrywke dla naszych czworonożnych przyjaciół, ale także wspierają prawidłowy rozwój pupila. Zobacz, jakie zabawki edukacyjne dla psów wybrać.