Frisbee dla psów

4,7 z 170319 opinii

Psy to zwierzęta, które potrzebują aktywności fizycznej. Jedne w nieco mniejszej, inne natomiast w zdecydowanie większej mierze. Dla psa ważny nie jest ciągły ruch, ale bardzo często możliwość spędzenia choć małej ilości czasu bardziej intensywnie, przykładowo w parku, na spacerze czy też w ogrodzie. Jak poradzić sobie z aktywnym psem, czy okazji nie nadwyrężając siebie?

Korzystanie z frisbee dla psa podczas zabawy - rozrywka nie tylko dla czworonoga

W tym celu warto dla psa zakupić kilka zabawek. Między innymi piłki, jakieś gryzaki czy też liny do przeciągania. Najbardziej optymalną jednak w tym zakresie zabawką, jest zdecydowanie frisbee dla psa. Wymaga ono od człowieka zaangażowania, jednak nie nadmiernego ruchu. Dlatego też przy pomocy tej zabawki z psem mogą bawić się nawet osoby starsze. Takie frisbee łatwo się rzuca na bardzo duże odległości. Pies może zatem zmęczyć się biegając czy też starając się je złapać. Takie frisbee dla psów przydaje się szczególnie w przypadku niezwykle aktywnych ras czy też szczeniaków, które mają niespożyte pokłady energii. Ceny frisbee dla psów są stosunkowo niskie. Nie jest to zabawka droga, natomiast bardzo efektywna. Można zakupić je w różnym kolorze, wzorze, a także i wielkości. Oczywiście dla mniejszego psa warto nabyć nieco mniejszą zabawkę, by był on w stanie faktycznie ją złapać. Opinie na temat tego typu zabawek, można znaleźć w licznych sklepach je sprzedających. To bardzo ułatwia dokonanie wyboru frisbee. Z punktu widzenia właściciela psa jest także ważne czy jest ono odpowiednio elastyczne oraz czy faktycznie sprawdza się jego płynność podczas rzutów.

Zabawki dla psów
Tylko oferty
Cena
Producent
Wiek
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Gadżety dla psa – zrób prezent swojemu pupilowi Poprzednie Następne
Niektóre gadżety dla psa nie tylko spodobają się zwierzakowi, ale także będą bardzo przydatne podczas zabawy czy podróży z psiakiem. Zobacz listę ciekawych akcesoriów dla psa.
Zabawki edukacyjne dla psów Poprzednie Następne
Zabawki edukacyjne dla psów nie tylko stanowią znakomitą rozrywke dla naszych czworonożnych przyjaciół, ale także wspierają prawidłowy rozwój pupila. Zobacz, jakie zabawki edukacyjne dla psów wybrać.