Zabawki dla psów

4,6 z 107803 opinii
Zabawki dla psów umilają czas czworonogom, ale również pomagają w ćwiczeniu ich sprawności ruchowej czy dbaniu o higienę jamy ustnej. Zabawki dla psów pozwalają pupilom łatwiej znieść czas, kiedy ich właściciele wychodzą z domu. Istnieje szansa, że twój pies zajęty nową zabawką tym razem nie zainteresuje się gryzieniem nowych butów. Zabawki dla psów mogą być pomocne w czasie wspólnej zabawy z czworonogiem, na przykład podczas spaceru w lesie czy w parku. Zabawki dla psów można podzielić na te dedykowane dla szczeniąt, jak i dla starszych podopiecznych. Tego typu gadżety mogą okazać się pomocne w czasie szkolenia psa oraz uczenia go podstawowych komend i czynności. Zabawki dla psów wykonywane są ze specjalnych, wytrzymałych substancji, które są odporne na gryzienie czy szarpanie. Mimo wszystko warto zawsze nadzorować psa podczas zabawy, aby mieć pewność, że spędza czas nie tylko w miły, ale również bezpieczny dla niego sposób. Zabawki dla psów znajdują się w asortymencie wielu producentów, na przykład Trinie, Zolu czy Kong.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? Poprzednie Następne

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać?

Zastanawiasz się, jaką obrożę lub szelki należy kupić swojemu pupilowi? Niestety nie ma uniwersalnego sprzętu. Bardzo dużo zależy od wielkości i charakteru zwierzaka. W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, czym kierować się kupując szelki lub obrożę dla psa.

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa?

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży?

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

Zabawki dla psów - opinie

z 173