Sklep zooart.com.pl - Zabawki dla kotów

4,7 z 176666 opinii
Kiedy już postanowimy powiększyć naszą rodzinę o rozkosznego kociego pupila, musimy stworzyć mu komfortowe i bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju. Do elementów naszej wyprawki z pewnością należeć będą atrakcyjne i edukacyjne zabawki, a także odpowiedni dla naszego kociaka drapak.
Jeśli chodzi o zabawki, to na rynku znajdziemy całe mnóstwo myszek, piłeczek, witek, piórek czy tuneli. Mają one zaspokoić dyktowane naturą potrzeby takie jak: potrzeba ruchu, zabawy, polowania, a także okażą się nieocenionym środkiem do budowania relacji i więzi ze swoim właścicielem. Zabawy pomogą też małym kociakom w kształtowaniu zachowań społecznych, a także zastąpią instynktowną potrzebę polowania, co z pewnością niejednokrotnie ochroni ręce właściciela od zadrapań. Z tego względu naszego pupila najbardziej ucieszą zabawki, które swoim kształtem przypominać będą prawdziwą zdobycz: małe ptaki czy myszki.
Jako że drapanie jest dla kotów całkowicie naturalnym odruchem i nie uda nam się ich tego oduczyć, warto zainwestować w odpowiedni drapak. Aby nauczyć kota ścierać pazurki w tym konkretnym miejscu, możemy skorzystać ze specjalnego wabiącego sprayu.
Ceneo.pl okaże się dla Twojego kota prawdziwym rajem. Przygotowaliśmy dla Was ofertę atrakcyjnych zabawek i praktycznych drapaków na każdą kieszeń.
ZooArt
ZooArt
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota Poprzednie Następne
Zabawki dla kota DIY dadzą ci frajdę z ich przygotowywania, a twój kot z pewnością będzie z nich niezmiernie zadowolony. Zobacz pomysły na domowe zabawki dla kota własnej roboty.
Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne
Zastanawiasz się, jak nauczyć swojego kota korzystać z kuwety? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą ci, jak to zrobić.
Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne
Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.
Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne
W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.
Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne
Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.
Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne
Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Zabawki dla kotów - opinie