Gry dla kotów

4,6 z 107803 opinii
Kiedy już postanowimy powiększyć naszą rodzinę o rozkosznego kociego pupila, musimy stworzyć mu komfortowe i bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju. Do elementów naszej wyprawki z pewnością należeć będą atrakcyjne i edukacyjne zabawki, a także odpowiedni dla naszego kociaka drapak.
Jeśli chodzi o zabawki, to na rynku znajdziemy całe mnóstwo myszek, piłeczek, witek, piórek czy tuneli. Mają one zaspokoić dyktowane naturą potrzeby takie jak: potrzeba ruchu, zabawy, polowania, a także okażą się nieocenionym środkiem do budowania relacji i więzi ze swoim właścicielem. Zabawy pomogą też małym kociakom w kształtowaniu zachowań społecznych, a także zastąpią instynktowną potrzebę polowania, co z pewnością niejednokrotnie ochroni ręce właściciela od zadrapań. Z tego względu naszego pupila najbardziej ucieszą zabawki, które swoim kształtem przypominać będą prawdziwą zdobycz: małe ptaki czy myszki.
Jako że drapanie jest dla kotów całkowicie naturalnym odruchem i nie uda nam się ich tego oduczyć, warto zainwestować w odpowiedni drapak. Aby nauczyć kota ścierać pazurki w tym konkretnym miejscu, możemy skorzystać ze specjalnego wabiącego sprayu.
Ceneo.pl okaże się dla Twojego kota prawdziwym rajem. Przygotowaliśmy dla Was ofertę atrakcyjnych zabawek i praktycznych drapaków na każdą kieszeń.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki drapak dla kota należy kupić? Poprzednie Następne

Jaki drapak dla kota należy kupić?

Posiadasz kota, ale nie masz pojęcia, jaki drapak dla niego wybrać? Dzięki naszemu zestawieniu dowiesz się jakie drapaki są najlepsze i na co zwrócić uwagę przy wyborze najbardziej dopasowanego do potrzeb Twojego zwierzaka. Wybierz odpowiedni dla swojego futrzanego pupila.

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne

Jak przygotować się do podróży w kotem?

Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot?

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Zabawki dla kotów - opinie