Zabawki dla kotów

4,6 z 163380 opinii

Sprawienie swoim kotom miłej niespodzianki to obowiązek każdego właściciela, który może im zakupić różnorodne zabawki. Dzięki temu koty będą miały co robić pod nieobecność swoich właścicieli i na pewno się nie zanudzą. Do wyboru są obecnie różnego rodzaju zabawki, m.in. do drapania, interaktywne, czy też zwykłe w formie pluszowej. Koty lubią się bawić wędkami, tunelami, sztucznymi myszkami, czy też piłkami. Warto sprawić im jak najwięcej zabawek, aby mogły wybrać dla siebie to, co daje im najwięcej przyjemności.

Zabawki dla kotów - przedmioty dla małych i dużych pupili

Zabawki dla kotów mogą być dobrane, głównie pod kątem tego, czy kot jest mały, czy może jest już nieco większy. Oczywiście małym kotom nie powinno się kupować zbyt dużych zabawek, gdyż mogą się ich wystraszyć i wtedy będą dość nieufne w stosunku do swoich właścicieli. Zabawka musi sprawiać pupilom frajdę, być kolorowa oraz delikatna i miękka. Warto przed zakupem poznać opinie innych posiadaczy kotów, aby dowiedzieć się, jakie przedmioty najlepiej sprawdziły się w ich domach. Dzięki temu zniweluje się ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek pomyłki, zaoszczędzi się też pieniądze. Ceny za poszczególne zabawki dla kotów są bardzo atrakcyjne, chociaż zależy to od tego, czy właściciel zdecyduje się na duży tunel, czy może na małą piłeczkę. Dobrym pomysłem są przedmioty z kocimiętką lub też walerianą. Koty je uwielbiają i na pewno szybko się do nich przekonają. W ten sposób przez długi czas nie będzie trzeba im kupować nowych zabawek.

Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zabawki dla kota DIY. 5 domowych zabawek dla kota Poprzednie Następne
Zabawki dla kota DIY dadzą ci frajdę z ich przygotowywania, a twój kot z pewnością będzie z nich niezmiernie zadowolony. Zobacz pomysły na domowe zabawki dla kota własnej roboty.
Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne
Zastanawiasz się, jak nauczyć swojego kota korzystać z kuwety? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą ci, jak to zrobić.
Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne
Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.
Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne
Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.
Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne
Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.
Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne
W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.
Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne
Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Zabawki dla kotów - opinie