Yerba mate i zestawy Smart Cafe

4,6 z 34269 opinii
Yerba mate i zestawy służące do przygotowania tego napoju nieustannie zyskują na popularności zdobywając sobie coraz szersze grono zwolenników. Zmielone i wysuszone liście ostrokrzewu paragwajskiego, z których przygotowywany jest niezwykle aromatyczny napar pochodzą z krajów Ameryki Południowej. Sama nazwa yerba mate została nadana przez jezuitów. Wybierając produkty spośród Yerba mate i zestawów służących do przygotowania tego wyjątkowego napoju, warto mieć na uwadze fakt, że poszczególne mieszanki mają zróżnicowane stężenie kofeiny. Miłośnicy tego naparu z pewnością zdają sobie sprawę z dobroczynnych właściwości Yerba mate. Jest ona bogatym źródłem polifenoli, które są silnymi przeciwutleniaczami. Przygotowanie napoju związane jest z posiadaniem Yerba mate i zestawów służących do właściwego zaparzenia mieszanki. Nieodzownym elementem staje się termos i naczynie wykonane z tykwy, ceramiki lub drewna. Yerba mate i zestawy nie mogą obejść się bez bombillii, czyli rurki służącej do sączenia napoju. Często jest ona posrebrzana lub pozłacana a jej zakończenie wyposażone jest w specjalny filtr.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Smart Cafe Usuń wybrane filtry
Yerba mate indega especial 500g 4,7 / 5 5 opinii / Zadaj pytanie

Paragwajska yerba mate z dużej i szanowanej plantacji Indega. Mocniejsza postać Pajarito. zawiera selekcjonowane, długo leżakujące listki i patyczki.

Matero Clasica IV c1 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Tradycyjne naczynko do picia yerba mate o dużej pojemności wykonane z owocu tykwy.

Yerba mate Pipore despalada 500g 5,0 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie

Pipore Despalada to klasyczna yerba mate. Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości, drobno zmielone listki. Nie zawiera patyczków. Pipore Despalada cechuje się głębokim, naturalnym, lekko cierpkim smakiem i aromatem. Jej wyjątkowy smak jest wynikiem pieczołowicie ...

Yerba Mate Pipore Pomarańczowa 500 g 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Argentyńska yerba mate aromatyzowana naturalnym aromatem pomarańczowym. Drobno zmielone listki z gałązkami dają dobrze pobudzający efekt.