Wzrok i słuch - Zmęczenie oczu

4,7 z 617619 opinii
Stosowanie w codziennej diecie suplementów na wzrok i słuch pozwalają dłużej cieszyć się dobrym funkcjonowaniem tych zmysłów. Często zdaża się tak, że nasza dieta nie uwzględnia niektórych substacji potrzebnych do zachowania dobrego wzorku i słuchu. Oprócz diety, istotne znaczenie ma również wiek czy tryb życia. Osoby starsze oraz narażone na pracę wysilającą wzrok i słuch z całą pewnością powinny stosować suplementację. W tej kategorii dostępnych jest wiele suplementów na wzrok i słuch pod różnymi posatciami. Mogą to być kapsułki, krople, żele czy ampułki. Wybierając suplementy diety na wzrok warto poszukać w ich składzie substancji, które poprawiają mikrokrążenie w gałce ocznej. Do takich składników należy na przykład borówka czy luteina. Suplementy tez chronią również oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapewniają optymalny poziom nawilżenia oczu. Natomiast suplementy diety na słuch powinny zawierać w swoim składzie wyciągi z chmielu, gryki czy czarnej borówski. Preparaty tego typu poprawiają metabolizm komórek nerwowych oraz ukrwienie mózgowe. Warto pamiętać, że suplementy na wzrok i słuch będę skuteczniejsze, jeśli przyjmuje się je regularnie.
Leki bez recepty
Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak odświeżyć zmęczone oczy? 5 sprawdzonych sposobów Poprzednie Następne
Suchość, pieczenie, podrażnienie oczu to objawy, z którymi boryka się wielu z nas. Zmęczone oczy są często efektem braku snu, klimatyzacji i długich godzin przed komputerem. Jak odświeżyć zmęczone oczy rano lub po całym dniu pracy? Pomogą krople, żele i domowe sposoby. Sprawdź!
Zapalenie spojówek – przyczyny, objawy i leczenie Poprzednie Następne
Zapalenie spojówek to wyjątkowo nieprzyjemne schorzenie – oczy swędzą, pieką i bolą. Najchętniej chodziłabyś cały czas z zamkniętymi oczami, choć i to nie zawsze przynosi ulgę. Leczenie zapalenie nie musi być długie i skomplikowane, jeśli znasz jego przyczynę. Sprawdź, skąd się bierze zapalenie spojówek, jak je wyleczyć i kiedy trzeba się udać do okulisty.
Dbaj o swój wzrok – suplementy na oczy Poprzednie Następne
Pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie oczu to tylko niektóre z dolegliwości, które pojawiają się wskutek ich codziennego nadwyrężania. Zobacz, co powinny zawierać suplementy na oczy i po jakie środki warto sięgnąć.
Zapalenie ucha – przyczyny, objawy, leczenie i zapobieganie Poprzednie Następne
Sprawdź, jakie są objawy zapalenia ucha, jak leczyć zapalenie ucha i jak mu zapobiegać. Dowiedz się więcej.

Wzrok i słuch - opinie