ciekly azot - Wyposażenie hoteli i restauracji

4,5 z 27593 opinii
Bez względu na to czy prowadzisz lokalną meksykańską restaurację na peryferiach miasta czy zarządzasz siecią popularnych, nowoczesnych hoteli na wybrzeżu na Ceneo.pl znajdziesz to, czego szukasz. Szeroki wybór asortymentu wyposażenia różnych zarówno dla restauracji jak i hoteli zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na Ceneo znajdziesz kompleksowe rozwiązania, gotowe kuchnie, wielofunkcyjne sprzęty, nowoczesne meble jak i drobne maszyny, dedykowane zastawy, naczynia, akcesoria i dekoracje. Stwórz kompleksowo idealną i praktyczną kuchnie lub uzupełnij jej wyposażenie nowatorskimi sprzętami. Na Ceneo.pl znajdziesz produkty zarówno lokalne i trudno dostępne lub z edycji limitowanych jak i te popularne renomowanych producentów. Z Ceneo.pl zrobisz zakupy szybko, tanio i wygodnie bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli szukasz konkretnego produktu zawęź wyszukiwania zaznaczając przedział cenowy w panelu pomocniczym na Ceneo.pl Możesz określić również producenta lub lokalizację sklepu. Jeśli jesteś niezdecydowany skorzystaj z opinii i recenzji poprzednich kupujących i poznaj ich wrażenia o produkcie. Porównywarka cenowa na Ceneo.pl daje pewność, że kupujesz najtaniej, bo porównuje dla Ciebie ceny produktu w różnych sklepach.
Gastronomia i hotelarstwo
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
100%CHEF Naczynie na ciekły azot 0,5l C1-1218 » 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Naczynie na ciekły azot o pojemności 0,5 l o średnicy 130 mm. Wykonane z trwałego szkła borowego odpornego na szok termiczny.

100%CHEF Pojemnik na ciekły azot 10l C1-1206 » 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Pojemnik na ciekły azot o pojemności 10 l. Pozwala bezpiecznie i przez dłuższy czas przechowywać ciekły azot.

100%CHEF Pojemnik na ciekły azot 20l C1-1207 » 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Pojemnik na ciekły azot o pojemności 20 l. Pozwala bezpiecznie i przez dłuższy czas przechowywać ciekły azot.

100%CHEF Pojemnik na ciekły azot 30l C1-1208 » 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Pojemnik na ciekły azot o pojemności 30 l. Pozwala bezpiecznie i przez dłuższy czas przechowywać ciekły azot.

100%CHEF Naczynie na ciekły azot 2,5l C1-1229 » 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Naczynie na ciekły azot o pojemności 2,5 l o średnicy 220 mm. Wykonane z trwałego szkła borowego odpornego na szok termiczny.