Sklep allegro.pl - Wykrywacze metali

4,6 z 126733 opinii
Ceneo.pl posiada ofertę najlepszą na rynku takich produktów jak wykrywacze metali.
Współpracujemy z firmami, które mają największe doświadczenie w zakresie produkcji asortymentu, który znajdziesz poniżej. Nasze produkty są popularne i pożądane przez wielu poszukiwaczy skarbów.
Przed zakupem sprawdź koniecznie wszystkie parametry wykrywaczy i upewnij się, że właśnie tego sprzętu szukasz. W zależności od swoich potrzeb wybierz odpowiedni wykrywacz metali. Niektóre osoby szukają prostych i nieskomplikowanych rozwiązań sprzętowych. Inni zaś preferują wykrywacze metali ze szczegółowymi wyświetlaczami LCD, które dają użytkownikowi masę możliwości.
Nasze produkty posiadają wiele przydatnych funkcji. Przykładowo wizualnie przedstawiają znalezisko i interpretują wskazania wyświetlacza. Informują o tym, czy znaleziony metal znajduje się płytko czy też głęboko. Wykrywacze do metali, jakie znajdziesz poniżej w większości automatycznie dostrajają się do gruntu. Mogą pracować w różnych trybach. Na przykład: statycznym, dynamicznym lub All metal czy trybie jednoczesnym.
Wykrywacze metalu wykonane zostały solidnie, z najlepszej jakości materiałów. Bardzo atrakcyjna jest sonda wodoodporna, która umożliwia pracę urządzenia w różnych warunkach pogodowych.
Poszukując pojedynczych monet lub innych skarbów historycznych, upewnij się, że Twój przyszły sprzęt nigdy Cię nie zawiedzie. Nasze produkty mogą posiadać akumulatory i ładowarki.
Wykrywacze metali posiadają także: cyfrową skalę identyfikacji i funkcję, która pozwala dyskryminować obiekty. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na takie parametry jak: częstotliwość pracy, ilość trybów poszukiwań, obecność trybu namierzania Pinpoint, zakres dyskryminacji żelaza, ustawienie czułości, regulacja długości wysięgnika, waga oraz sposób zasilania.
Ceneo.pl zachęca do zapoznania się z całą ofertą najlepszych wykrywaczy metali.

Wykrywacze Metali - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Wskaźnik

Dyskryminacja

Wodoodporna cewka

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Wykrywacze metali - opinie

Tylko oferty: allegro.pl Usuń wybrane filtry