karty piatnik - Wróżbiarstwo

4,7 z 176666 opinii
Osoby zainteresowane wróżbiarstwem i magią wierzą w to, że nasz los i nasza przyszłość jest z góry przesądzona i dokładnie zaplanowana. W związku z tym istnieją skuteczne sposoby, dzięki którym możemy poznać nasze przyszłe losy i perypetie. Osoby, które zajmują się wróżbiarstwem profesjonalnie lub czysto amatorsko posługują się całym zestawem przedmiotów, które mają być pomocne w odkrywaniu tajemnic przyszłości. Do najpopularniejszych produktów dostępnych w tej kategorii zaliczyć można niewątpliwie amulety i talizmany, sprzęt piramidowy, karty, pierścienie czy specjalne kamienie. Korzystając z opcji filtrowania produktów można w szybki i bardzo wygodny sposób przeglądać asortyment z kategorii wróżbiarstwo, co znacznie skraca czas poszukiwań akcesoriów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych wróżbiarstwem. Istnieje spora grupa osób, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z odkrywaniem tajemnic przyszłości. Dlatego większość produktów wyposażonych jest w instrukcje i objaśnienia, które podpowiadają, jak należy używać danego przedmiotu, co jest bardzo pomocnym rozwiązaniem.
Hobby i zwierzęta
Tylko oferty
Cena
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Talizmany i amulety: co przynosi szczęście? Poprzednie Następne
Wielu zastanawia się, w jaki sposób przyciągnąć do siebie szczęście. Optymistyczne podejście do życia to podstawa. Jednak od wieków ludzie zastanawiali się, czy istnieją przedmioty które przyciągną do nich łut szczęścia, albo odsuną pecha. Co przynosi szczęście? Podpowiadamy. A nuż się sprawdzi.
Wróżby w domu – popularne akcesoria wróżbiarskie Poprzednie Następne
Kto z nas nie chciałby uchylić rąbka przyszłości? Wiedzieć, co się wydarzy. Móc przygotować się na zmienne koleje losu. Być pewnym, w jaki sposób rozwiąże się określona sytuacja. Kto z nas nie chciałby, żeby los zawsze mu sprzyjał? Czy wierzy się, czy nie wierzy w takie pojęcia jak szczęście i pech, lepiej gdy mijają nas niepowodzenia. Mówi się, że niektórzy ludzie rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą. Mówi się także, że nawet jeśli urodziłeś się pod gwiazdą całkiem zwyczajną, wesprą cię przedmioty posiadające szczególną moc. Wróżbiarstwo jako zabawa wciąż praktykowane jest w określone dni roku jako ukłon w stronę rodzimego folkloru. Andrzejki, Wigilia, Noc Świętojańska... Traktowane jako hobby może być praktykowane codziennie. Zajrzeć za tę tajemniczą zasłonę? Właściwie, czemu nie.
Tarot, wróżby i numerologia. Podstawowe pojęcia ezoteryki Poprzednie Następne
Numerologia, tarot i wróżby to fascynujący świat symboli, które mogą sprzyjać medytacji i głębszej refleksji nad życiem. To też mnóstwo odwołań do wierzeń zaczerpniętych z różnych kultur i religii. Jeśli ciekawi cię, co kryje się za zasłoną kadzidlanego dymu i tajemniczych symboli, przekonaj się czym tak naprawdę jest tarot, wróżbiarstwo i numerologia.