Wody mineralne

4,6 z 96051 opinii
Dietetycy, trenerzy i lekarze zalecają picie przynajmniej 1,5 l wody dziennie. Nasze ciała w 70% składa się właśnie z wody. W ciągu doby tracimy jej część, dlatego tak ważne jest picie dobrej jakościowo wody. A ponieważ woda wodzie nie równa, warto zwrócić uwagę na te produkty, które zawierają cenne minerały i substancje odżywcze. Wody mineralne skutecznie gaszą pragnienie. W przeciwieństwie do słodzonych napojów czy kawy to właśnie one przyniosą ulgę nawet w najbardziej upalne dni. Wody mineralne maja pozytywny wpływ na redukcję wagi. Przed posiłkiem wystarczy wypić dwie szklanki, aby wypełnić żołądek, dzięki czemu na obiad czy kolację zjemy o wiele mniej. Dla osób borykających się z niechcianymi kilogramami tak samo istotny jest dobry metabolizm. Wody mineralne przyśpieszają procesy metaboliczne zachodzące w organizmie i zapobiegają zatrzymywaniu się wody. To ostatnie zjawisko jest szczególnie uciążliwe dla kobiet. Cellulit wodny, uczucie pełności i wystający brzuch to tylko niektóre objawy zatrzymania wody w organizmie. Regularne micie wód mineralnych pozytywnie wpływa na pracę nerek, ponieważ usprawnia procesy filtrowania.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Cechy
Pojemność (l)
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

7 powodów dla których warto pić gorącą wodę Poprzednie Następne
Niedawno przygotowaliśmy dla was zestawienie kilku przydatnych aplikacji, które przypominają o nawadnianiu organizmu oraz dowiedzieliście się, jaką wodę należy pić. Dzisiaj chcieliśmy wam przedstawić kilka argumentów, które powinny was przekonać do podgrzewania wody przed jej wypiciem. Sprawdźcie, dlaczego warto pic gorącą wodę!
Dieta sokowa – na czym polega oczyszczanie organizmu sokami? Poprzednie Następne
Dieta sokowa uznawana jest za dietę oczyszczającą oraz detoksykującą. Czy jednak na pewno jest bezpieczna? Dowiedz się więcej!

Wody mineralne - opinie