Wielu palaczy masowo przerzuca się na e-papierosy, które traktowane są jako „zdrowszą” mniej śmierdząca alternatywa od tradycyjnego zaciągania się dymkiem.

Jak działa e-papieros? To niewielkie urządzenie przypomina zwykłego papierosa. Kiedy zaciągamy się e-papierosem, uruchamiamy czujnik, który podgrzewa grzałkę, która podgrzewając płyn, odparowuje go, tworząc dym nasycony nikotyną. Różnica polega na tym, że wydzielany dym jest bezwonny i nie zawiera substancji smolistych.

Na Ceneo.pl znajdziemy najtańsze na rynku wkłady i liquidy do e-papierosów, takich marek jak Dr Jack, P1, Liqueen, Aromativ, Hangsen i Mild. Możemy wybierać spośród kilkunastu rodzajów aromatów. Udostępniamy m.in. takie smaki jak ananas, arbuz, wiśnia, pomarańcza, banan czy herbata.

Pamiętać jednak musimy, że używanie e-papierosów jest w wielu miejscach zabronione. E-dymkiem nie możemy się zaciągać m.in. na przystankach i w środkach komunikacji miejskiej. Będąc w towarzystwie, wypada również zapytać się wcześniej, czy możemy zapalić naszego e-papierosa.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Tylko oferty
Cena
-
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Wkłady i liquidy > Wrocław

Wkłady i liquidy:

Niestety nic nie znaleziono

  • Niestety, w tej chwili nie ma żadnych produktów w kategorii.
  • Wróć na stronę główną