Wkładki - Wkładki korygujące Na płaskostopie

4,7 z 461830 opinii
Jeśli odpowiednio dobierzemy wkładki korygujące do kształtu naszych stóp spowodujemy, że będą one wspierać pracę: kolan, kręgosłupa oraz bioder. Dopasowane, zmniejszą obciążenie i zmęczenie dolnych kończyn.
Ponad to korygują one wady postawy i pomagają pozbyć się bólu kręgosłupa czy krzyży.
Bardzo istnym zadaniem, jakie spełniają produkty znajdujące się na Ceneo.pl, jest korekta układu kości. Pamiętaj, że to buty należy dobierać do wkładek, a nie na odwrót. Kształt wkładki powinien być idealnie dopasowany do stopy użytkującej osoby.
Ceneo.pl to istna skarbnica najlepszych i najbardziej efektywnych wkładek korygujących.
Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób dorosłych, ale także młodzieży i dzieci.
Wiele młodych osób, u których występuje okres kształtowania kości, do prawidłowego ich wzrostu używa wkładek korygujących. Nasz asortyment poprawi komfort chodzenia osobom z płaskostopiem: podłużnym, poprzecznym oraz podłużno- poprzecznym. W przypadku tego schorzenia używa się wkładek z podniesieniem od wewnętrznej lub środkowej strony stopy. Niektóre wkładki są podniesione z boku i środku- przeznaczone wówczas dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym.
Nasza atrakcyjna oferta posiada też wkładki tzw. niepełne. Są to miękkie, niezwykle wygodne wkładki profilaktyczne. Ich długość ogranicza się na dwie trzecie długości stopy. Nie korygują one ustawienia stopy, ale zapewniają podparcie ich łuków. Obciążają guz piętowy, dzięki czemu nie odczujesz nacisku i bólu podczas przemieszczania się. Materiał, z jakiego wykonane są wkładki korygujące jest różny, ale zawsze miękki oraz przepuszczający powietrze. Jest to na przykład silikon medyczny. Dodatkowym atutem może być to, że wkładka może być wyścielona warstwą antybakteryjną.
Ceneo.pl proponuje zakup najlepszych wkładek ortopedycznych "twardych".
Są o wiele bardziej sztywne, niż wkładki profilaktyczne. Lepiej i skuteczniej korygują ustawienie stopy.
Asortyment, jaki znajdziesz poniżej okaże się bardzo przydatny i odciążający całe ciało. Przekonaj się sam.
Artykuły medyczne i rehabilitacyjne
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rodzaj:
Przeznaczenie:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje