Witaminy i minerały

4,7 z 280954 opinii
Przede wszystkim – zdrowa dieta. To ona powinna dostarczać organizmowi większość substancji, których potrzebuje. Stres, codzienna gonitwa, przebyte choroby, wzmożony wysiłek fizyczny i intelektualny sprawiają jednak, że nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich witamin i minerałów. Wtedy przydatne okazują się suplementy diety.
Wybór suplementów witamin i minerałów dopasowanych do twoich potrzeb zależy od twojej diety, a także wieku i płci. Warto wcześniej skonsultować się z lekarzem, który pomoże nam dobrać odpowiedni dla nas zestaw.
Kiedy już będziesz wiedział, których witamin i minerałów potrzebuje twój organizm, zapraszamy na Ceneo.pl. Nasz serwis oferuje ponad tysiąc pięćset różnego rodzaju suplementów. W zależności od upodobań możesz wybrać środki w postaci tabletek, kapsułek, syropów i soków, a także cukierków, kropel i proszku. Znajdziesz u nas takie suplementy i leki OTC jak Femibion, Inofolic, Geriavit, Omegamed, Bodymax i Centrum.
Przed zastosowaniem danego środka koniecznie zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką. Dzięki niej dowiesz się o maksymalnym dziennym dawkowaniu, przeciwwskazaniach oraz możliwych skutkach ubocznych.

Witaminy i minerały

Tylko oferty

Cena

Producent

Postać

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Witaminy i minerały - opinie