Wioślarze treningowe WaterRower

4,6 z 52567 opinii
Wielu z nas marzy o sportowej sylwetce gwiazd show-biznesu, które uśmiechają się do nas z okładek czasopism. Ale – bez pracy nie ma kołaczy. Jeżeli chcemy dobrze i zdrowo wyglądać, musimy dbać o swoje ciało również poprzez ćwiczenia fizyczne. Dlatego rosnącą popularnością cieszą się siłownia i fitness. Wykupienie karnetu na siłownię i fitness mobilizuje nas do regularnych wizyt. Nie lubisz ćwiczyć z innymi na siłowni? Z pomocą Ceneo.pl zorganizujesz własną siłownię w domu lub mieszkaniu.
Obowiązkowym wyposażeniem siłowni są wiosła treningowe. Na Ceneo.pl dostępne są wiosła treningowe do siłowni i fitness oraz do użytku prywatnego. Dlaczego warto zainwestować w wiosła treningowe? Na wiosłach treningowych mogą ćwiczyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Regulacja obciążenia i stopnia nachylenia dostępna w wielu modelach sprawia, że jest to uniwersalny przyrząd, z którego może korzystać cała rodzina. Masz małe mieszkanie i obawiasz się, że wiosło treningowe zajmie cały pokój? Większość wioseł treningowych jest składanych – po zakończonych ćwiczeniach schowasz je pod łóżko czy za szafę. Kółka transportowe dodatkowo ułatwią przesuwanie sprzętu bez konieczności dźwigania. Wiosła treningowe są wyposażone w wyświetlacze, na których znajdziesz informacje o prędkości, spalonych kaloriach, wykonanych ruchach wioseł czy poziomie tętna. Niektóre wiosła treningowe dodatkowo zawierają programy treningowe.
Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Chcesz dobrze czuć się we własnym ciele? Chcesz poprawić kondycje? Wszystkie te cele są osiągalne dzięki Ceneo.pl!
Siłownia i fitness
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Maksymalna waga użytkownika
System oporu i hamowania
Pomiary
Cechy dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ergometr wioślarski: jaki kupić i jak na nim ćwiczyć? Poprzednie Następne
Bieżnia, orbitrek, a może rower stacjonarny? Jest też inna opcja, z której skorzystasz we własnym domu: ergometr wioślarski. Jak się okazuje, ma tak wiele zalet, że warto choć chwilę zastanowić się nad jego zakupem. Jakie ma zalety i jak ćwiczyć na ergometrze wioślarskim?
Wioślarz domowy do ćwiczeń - opinie, efekty. Jakie wiosła treningowe wybrać? Poprzednie Następne
Wioślarz czy ergometr wioślarski, to coraz popularniejsze urządzenie do ćwiczeń. Znajdziesz je w niemal każdej dobrej siłowni. Dowiedz się więcej!

Wiosła treningowe - opinie