Wiązania

4,6 z 30162 opinii
Przy zakupie nart nie musimy wybierać tych modeli z wiązaniami w komplecie. Najlepiej dobrać je raz a dobrze do konkretnej pary nart, aby uniknąć w przyszłości wiercenia w deskach, które osłabi ich strukturę i wytrzymałość.
Musimy zwrócić uwagę na kilka czynników takich jak: waga, wzrost, umiejętności narciarza, a także rodzaj śniegu, po którym będziemy szusować. Najlepiej z odpowiednim ustawieniem wiązań zwrócić się do profesjonalnych serwisantów, aby idealnie dopasowali je do naszych butów, gdyż zły montaż może być niezdrowy dla naszych nóg.
W przypadku wiązań snowboardowych, możemy wyróżnić wiązania miękkie (najlepsze do freestyle’u i freeride’u), twarde (przeznaczone do szybkiej jazdy) i Step-in (dla amatorów jibbing i skakania). Na rynku dostępne są trzy rozmiary S, M, L, które należy dopasować do buta.
Na Ceneo.pl znajdziesz wi¹zania takich producentów jak: vist, Salomon, Flowa, K2, Marker, 5150, Atomic, Blizzard, Botas, Burton, Diamir, Drake, Dynafit, Elan, Elfgen, Factory, Fischer, G3, Gravity, Head, Look, Nitro, One Way, Option, Raven, Ride, Rome, Rossignol, Rottefella, Sp, Sporten, Tyrolia, Union, Volkl.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rozmiar

  • L (3)
  • M (1)
  • XL (1)
  • S (9)

Sezon

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje