Usługi i serwis AGD

4,5 z 101940 opinii
Trudno dziś wyobrazić sobie dom bez sprzętu AGD. Lodówki, pralki czy odkurzacze to obecnie niezbędny element każdego domu. Jednak jak wiele urządzeń mechanicznych, także te się psują. Dlatego każdy z nich potrzebuje konkretnego serwisu, żeby można było w razie czego naprawić produkt. Z reguły jest tak, że każdy producent ma odpowiedni serwis, który w razie czego zajmie się naprawą sprzętu lub wymianą na nowy, jeśli urządzenie jest na gwarancji. Z reguły sklepy czy producenci oprócz sprzedaży produktów, oferują także usługi.

Jakie mogą być usługi i serwis AGD?

• Wypożyczanie sprzętu - w bardzo wielu miejscach można wypożyczyć lodówkę na dużą uroczystość, czy popularny już odkurzacz piorący, dzięki któremu możemy w sposób profesjonalny posprzątać. Zwykle wypożycza się drobne urządzenia, które pozwolą wysprzątać dom czy zakład pracy, bez konieczności zakupowania nowego urządzenia. Oprócz odkurzaczy piorących, niezwykle często wypożycza się automatyczne odkurzacze, bardzo przydatne przy porządkach po imprezie, gdzie odkurzacz chodzi i sprząta samodzielnie a my możemy skupić się na zbieraniu największych rzeczy. Ten sam automatyczny odkurzacz nierzadko jest wypożyczany, gdy ktoś chce wyjechać i zostawić go, by w domu był porządek. Równie często zdarza się wypożyczenie automatu do mycia okien, szczególnie w dużych budynkach, w których okna są wysoko i trudne o mycia.
• Serwis sprzętu AGD – pod tym określeniem kryje się ogromna ilość usług, które można określić jednym zdaniem. Są to profesjonalne usługi i serwis AGD. Nie tylko naprawa uszkodzonych sprzętów w tym jest wliczona, ponieważ bardzo często szczególnie firmy, zlecają konserwowanie i dbanie o urządzenia, by pracowały jak najlepiej. Trudno sobie wyobrazić, żeby w pralni, gdzie pralki pracują na okrągło, nie było serwisanta, który zadba o ich jak najdłuższą pracę. W takiej sytuacji szybko by się popsuły i pralnia musiałaby zakupić kolejne urządzenia. Sama naprawa też nie występuje wyłącznie wtedy, gdy sprzęt przestał działać, ponieważ regularne czyszczenie filtrów, sprawdzanie, czy coś się nie przetarło nie nadpsuło i wymiana na nowe, to nie tylko serwis ale przede wszystkim naprawa.
W obecnym czasie bardzo łatwo jest znaleźć firmę, która będzie prowadziła usługi i serwis AGD. Jest to o tyle ważne, że w tym czasie naprawdę można przestać się martwić o to, że pralka czy lodówka nagle przestaną działać.

Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

GWARANCJA uCARE AGD pakiet awaria +3 lata dla sprzętu w cenie powyżej 1400zł 0,5 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

  KOD: 973 224 Urządzenia obejmowane ochroną: cena powyżej 1400 Pakiet awaria można nabyć do 4 miesięcy przed upływem gwarancji producenta. Czas naprawy: – 22 dni Gwarancja Door-To-Door Możliwe sposoby likwidacji szkody: – Naprawa – Bon towarowy ( n