Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta

4,5 z 64502 opinii
Urządzenie wielofunkcyjne to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w biurze jak i w domu, pozwalając zaoszczędzić pieniądze (bo kupujesz jedno zamiast trzech) oraz miejsce. Urządzenie takie łączy w sobie drukarkę, skaner, ksero. Niektóre z nich mają wbudowaną także opcję faksu.
Sercem tego sprzętu jest drukarka, atramentowa lub laserowa. Najbardziej powszechna jest ta pierwsza, którą uzupełnia się tuszem i całkiem dobrze posłuży nam w warunkach domowych (sprawdzi się nawet przy drukowaniu kolorowych zdjęć). Jest bardzo korzystną opcją dla osób, które chcą ograniczyć koszty zakupu urządzenia wielofunkcyjnego i drukują mało dokumentów. Jeśli chodzi o drukarki laserowe, te najczęściej używane są w biurach, w których eksploatowane maksymalnie nie generują dużych kosztów użytkowania. Dzielimy je na kolorowe i monochromatyczne.
Przy zakupie warto zwrócić uwagę na szybkość wydruku, kosztu eksploatacji, rozdzielczość skanera, opcje komunikacji (Wi-Fi, który umożliwia drukowanie z sieci domowej lub biurowej lub slot na karty pamięci, dzięki któremu wydrukujemy zdjęcia bez konieczności włączania komputera), rozmiar oraz cel (w zależności jak często i w jakim celu będziemy korzystać z urządzenia, dobieramy je tak, aby był jak najbardziej ekonomiczny i wydajny).
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Urządzenia wielofunkcyjne - opinie

Konica-Minolta Urz. Wiel. Las. Kolor Bizhub C3110 (A6DT021) 4,8 / 5 2 opinie / 1 pytanie
  • Szybkość druku mono: 31 stron na min.
  • Szybkość druku kolor: 31 stron na min.
  • Rozdzielczość druku kolor: 1200x1200 dpi

Kategoria Urządzenia wielofunkcyjne laserowe

Konica Minolta BH 226 (A8A5021) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Szybkość druku kolor: Nie dotyczy
  • Obsługa sieci: Wbudowana karta sieciowa
  • Rodzaj faksu: Brak telefonu i faksu

Kategoria Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe