Urządzenia do pielęgnacji ciała

4,5 z 100237 opinii
Codzienne dbanie o urodę i higienę może być o wiele prostsze i przyjemniejsze, jeżeli posłużymy się urządzeniami do pielęgnacji ciała. Do najpopularniejszych produktów tego rodzaju zaliczyć można elektryczne szczoteczki do zębów, depilatory i golarki, lokówki i suszarki czy masażery. Urządzenia do pielęgnacji ciała najczęściej zasilane są energią elektryczną a dzięki kilkustopniowej skali jesteśmy w stanie dopasować sposób ich działania do indywidualnych preferencji. Korzystanie z produktów dostępnych w tej kategorii umożliwia uzyskanie o wiele lepszych efektów, niż w przypadku manualnego działania. Elektryczne szczoteczki do zębów oczyszczają je o wiele skuteczniej i dokładniej niż tradycyjna szczoteczka. Dzięki temu na zębach nie osadza się kamień a ryzyko wystąpienie próchnicy znacznie się zmniejsza. Jeżeli zależy nam na precyzji i dokładności, z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę na urządzenia do pielęgnacji ciała. Wśród asortymentu dostępnego w tej kategorii znajdują się produkty znanych na całym świecie marek specjalizujących się w tworzeniu drobnego AGD. Można tutaj wymienić na przykład Remington, Philips, Babyliss, Braun czy Bosh.

Filtry

Tylko produkty z ofertami
promocyjnymi

$$_Usuń filtr

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych lokówek do włosów Poprzednie Następne

Ranking najlepszych lokówek do włosów

Nie jest tajemnicą, że delikatne loki i fale dodadzą wiele wdzięku każdej kobiecie. Posiadaczki pięknych naturalnych „sprężynek” należą do zdecydowanej mniejszości, jednak nie oznacza to, że panie o prostych włosach nie mogą cieszyć się innowacjami w codziennej stylizacji włosów.

Najlepsze urządzenia do pielęgnacji ciała - Ranking Poprzednie Następne

Najlepsze urządzenia do pielęgnacji ciała - Ranking

Jeśli pragniesz aby Twoje ciało było zdrowe i piękne przez wiele lat, to musisz o nie regularnie dbać. Urządzenia służące do pielęgnacji w dużym stopniu pomogą w tym zadaniu. Prezentujemy ranking najpopularniejszych modeli na Ceneo.pl

Depilatory damskie do 200 zł Poprzednie Następne

Depilatory damskie do 200 zł

Jaki depilator jest najlepszy? Z pewnością wiele kobiet zadało sobie to pytanie przynajmniej raz w życiu. Drogie panie! Oto przegląd depilatorów damskich do 200 zł.

Urządzenia do pielęgnacji ciała - opinie

Tylko oferty: Promocje Usuń wybrane filtry
Braun Series 3 300s 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie
  • Zasilanie: Sieciowe
  • Typ: Foliowa
  • Rodzaj golenia: Na sucho

Kategoria Golarki męskie

Braun Silk&Soft LS5560 4,5 / 5 56 opinii / Zadaj pytanie
  • Typ: Golarki
  • Zasilanie: Sieciowo-akumulatorowe
  • Rodzaj depilacji: Pęsety

Kategoria Depilatory i golarki damskie

Braun Silk-epil 9 SkinSpa (9969e) 4,5 / 5 25 opinii / Zadaj pytanie
  • Typ: Depilatory
  • Zasilanie: Sieciowo-akumulatorowe
  • Rodzaj depilacji: Głowicowe

Kategoria Depilatory i golarki damskie