Suplementy diety na trawienie - Hasco-Lek - Biegunka, Regeneracja błony śluzowej Kraków

4,7 z 499920 opinii
Układ pokarmowy to układ narządów, które służą do pobierania, trawienia a następnie wchłaniania pokarmu spożywanego przez człowieka. Jest on także odpowiedzialny za usuwanie niestrawionych resztek pożywienia. Ceneo.pl przedstawia najlepszą ofertę: kapsułek, tabletek, olejów i płynów, ampułek, czopków, kropli, proszków i w końcu saszetek, które znacząco wpłyną na sprawne działanie Twojego układu pokarmowego. Preparaty stosowane są np. w chorobach wątroby, trzustki. Uzupełniają ubytki, które powstały w trakcie odbywania choroby. Nasze produkty zapewnią szybką i skuteczną regenerację uszkodzonych komórek układu pokarmowego.
Rekomendowany asortyment idealnie sprawdzi się w walce z zaburzeniami trawienia spowodowanymi w wyniku różnych upośledzeń narządów pokarmowych.
Ważne jest, aby żyć zdrowo oraz w zgodzie ze swoim organizmem. Dopiero wtedy stosowanie naszych produktów nabierze kompletnego sensu.
Ceneo.pl posiada wszelkie płyny doustne, które skutecznie pomagają usunąć pasożyty.
Proponujemy także olejki z oregano, krople dla niemowląt i dzieci. Znajdziesz tu popularne produkty takie jak: Colon C, Kurkuma Piperyna, Kreon Travix, Dicoflor czy Oregasept. Nasza oferta posiada produkty leki i suplementy bogate w bakterie probiotyczne oraz prebiotyki. Działają one zbawiennie na nasz układ trawienny.
Jeśli masz problemy z perystaltyką jelit powinieneś skorzystać z naszej oferty opartej na naturalnych składnikach. Nie powodują one żadnych skutków ubocznych.
Nie zapomnij o tym, żeby przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki, która dołączona jest do opakowania.
Naszych produktów nie należy stosować po upływie terminu ważności.
Suplementy diety
Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Układ pokarmowy i trawienie > Kraków
Hasco Gastrobutin IBS 30 tabl. 4,6 / 5 18 opinii / Zadaj pytanie

Gastrobutin IBS, 200mg, 30 tabletek - opis produktuSuplement diety Gastrobutin IBS zawiera w swoim składzie kwas masłowy w postaci maślanu sodu, w unikalnej formie tabletek o zmodyfikowanym uwalnianiu dojelitowym posiadających otoczkę odporną na działanie soku żołądkowego. Dzięki ...

Lactulosum syrop 2,5g/5ml 150ml 4,8 / 5 78 opinii / 3 pytania

SkładSubstancja czynna: 15 ml syropu zawiera 7,5 g laktulozy. Wskazania zaparcia zapobieganie i leczenie encefalopatii wątrobowej.   DziałaniePreparat zawiera syntetyczny disacharyd (laktuloza), który po podaniu doustnym jest rozkładany głównie do kwasu mlekowego i octowego przez ...