Leki na układ pokarmowy Olimp Katowice

4,7 z 470763 opinii
Układ pokarmowy to układ narządów, które służą do pobierania, trawienia a następnie wchłaniania pokarmu spożywanego przez człowieka. Jest on także odpowiedzialny za usuwanie niestrawionych resztek pożywienia. Ceneo.pl przedstawia najlepszą ofertę: kapsułek, tabletek, olejów i płynów, ampułek, czopków, kropli, proszków i w końcu saszetek, które znacząco wpłyną na sprawne działanie Twojego układu pokarmowego. Preparaty stosowane są np. w chorobach wątroby, trzustki. Uzupełniają ubytki, które powstały w trakcie odbywania choroby. Nasze produkty zapewnią szybką i skuteczną regenerację uszkodzonych komórek układu pokarmowego.
Rekomendowany asortyment idealnie sprawdzi się w walce z zaburzeniami trawienia spowodowanymi w wyniku różnych upośledzeń narządów pokarmowych.
Ważne jest, aby żyć zdrowo oraz w zgodzie ze swoim organizmem. Dopiero wtedy stosowanie naszych produktów nabierze kompletnego sensu.
Ceneo.pl posiada wszelkie płyny doustne, które skutecznie pomagają usunąć pasożyty.
Proponujemy także olejki z oregano, krople dla niemowląt i dzieci. Znajdziesz tu popularne produkty takie jak: Colon C, Kurkuma Piperyna, Kreon Travix, Dicoflor czy Oregasept. Nasza oferta posiada produkty leki i suplementy bogate w bakterie probiotyczne oraz prebiotyki. Działają one zbawiennie na nasz układ trawienny.
Jeśli masz problemy z perystaltyką jelit powinieneś skorzystać z naszej oferty opartej na naturalnych składnikach. Nie powodują one żadnych skutków ubocznych.
Nie zapomnij o tym, żeby przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki, która dołączona jest do opakowania.
Naszych produktów nie należy stosować po upływie terminu ważności.
Leki bez recepty
Zobacz strefę Olimp
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Układ pokarmowy > Katowice
Olimp Kolonbiotic Stopper 10 Kaps 5,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Olimp Kolonbiotic Stopper opakowanie: 10 kapsułek 2 mld bakterii Lactobacillus rhamnosus GG5 mld drożdży Saccharomyces boulardiiDo postępowania dietetycznego w:Biegunce ostrejBiegunce podróżnychAntybiotykoterapiiKolonbiotic StopperŻywność specjalnego przeznaczenia medycznego zawierająca ...

Lek na trawienie: Katowice, sklep: allecco.pl, swiatleku.pl

OLIMP Herbitrawin Shot 25ml 5,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Olimp Herbitrawin Shot 1 ampułka 25ml Herbitrawin™ Shot to suplement diety w płynie w ampułkach. Unikatowa forma shot, kompaktowa, wygodna do użycia w każdej sytuacji. Wysoka koncentracja składników aktywnych.Zawiera substancje słodzące.Herbitrawin™ Shot to preparat zawierający kompleks ...

Lek na trawienie: Katowice, sklep: allecco.pl, swiatleku.pl