Ubrania i buty dla psów

4,6 z 163380 opinii

Kupowanie ubrań czy też butów dla psów, stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Nie chodzi tutaj jednak o strojenie pupili, a przede wszystkim o ich ochronę. Takie dodatki dla psów, mają bowiem bardzo praktyczne i funkcjonalne zastosowanie.

Dlaczego warto kupować psom buty i ubrania?

Niektóre rasy psów mają niewiele sierści, przez co zimą dotkliwie marzną. Nie chcą przykładowo wychodzić na spacery, z powodu zdecydowanie zbyt niskiej temperatury. Dlatego też w takim przypadku ważne jest by w te zimniejsze dni, czyli przede wszystkim zimowe, zakładać im ubranka. Oczywiście powinny być one odpowiednio ciepłe i grube. Jeśli widzimy konieczność zakładania takich ubranek psu, najlepiej jest przyzwyczajać go do tego już od szczeniaka. Jeśli bowiem nie będziemy go do tego przyzwyczajać, później może niestety opierać się. Podobnie jest z butami. W siarczyste mrozy, dla wielu małych piesków są one jedynym ratunkiem. Tak samo jest latem. Człowiek mając na sobie buty zazwyczaj nie odczuwa tego, jak bardzo nagrzany jest asfalt. Tymczasem może on osiągnąć taką temperaturę, iż pies będzie miał odparzenia, pęcherze, a nawet i bardzo poważne rany. Dlatego też buty dla psów czy też ubrania dla psów, dla wielu właścicieli są czymś niezbędnym. Ceny takich dodatków są różne. Wszystko zależy od tego jaka jest jakość danych produktów oraz ich wykonanie. Opinie mogą zagwarantować nam znacznie więcej informacji na ten temat. Jeśli zatem poszukujemy takich produktów, warto się z nimi wcześniej zapoznać.

Tylko oferty
Cena
Producent
Rozmiar
Kolor
Wzór
Maksymalny obwód szyi
Długość grzbietu
Maksymalny obwód klatki
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ubranka dla psa – kiedy warto je kupić? Poprzednie Następne
Wraz z nadejściem zimy na ulicach pojawia się coraz więcej psów w ubrankach. Zobacz, czym kierować się przy wyborze ubranka dla psa i jak przyzwyczaić psa do noszenia ubranka.