Ubrania i buty dla psów

4,6 z 107803 opinii
Ubranka, czapeczki, skarpetki, buciki… Na rynku znaleźć można dziesiątki kolorów i krojów ubranek dla naszych czworonogów. Ich wybór może jednak przyprawić właściciela o zawrót głowy.

Przed zakupem ciuszków dla psa pamiętaj o zmierzeniu wymiarów swojego pupila. Zmierzyć należy obwód klatki w jej najszerszym miejscu, obwód szyi (zostawiając 1-2 cm luzu) oraz długość ciała psa, od nasady ogonka do podstawy szyi. Ważnym jest, ubranko musi przylegać na klatce piersiowej; nie może być ani za luźne ani za ciasne.

Na Ceneo.pl znajdziesz ponad dwa i pół tysiąca ubranek i butów dla psa. Na naszej stronie mamy m.in. ciepłe bluzy, wzorzyste pulowery, kolorowe sweterki, kombinezony na zimę i wygodne buciki. Wszystko dostępne jest w dziesiątkach kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy właściciel czworonoga znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Ubranka dla psa mogą być niestety sporym wydatkiem. Dla tych, którzy nie chcą zbyt głęboko sięgać do kieszeni, udostępniliśmy specjalny filtr ceny, dzięki któremu wszystkie produkty dostępne w tej kategorii można posegregować w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Ubrania i Buty dla Psów

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać? Poprzednie Następne

Jakie szelki lub obrożę dla psa należy wybrać?

Zastanawiasz się, jaką obrożę lub szelki należy kupić swojemu pupilowi? Niestety nie ma uniwersalnego sprzętu. Bardzo dużo zależy od wielkości i charakteru zwierzaka. W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, czym kierować się kupując szelki lub obrożę dla psa.

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa?

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży?

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jak wybrać smycz dla psa Poprzednie Następne

Jak wybrać smycz dla psa

Smycz to nie tylko kawałek sznurka, ale i ważny elementem treningów. Pomaga w nauce posłuszeństwa wobec właściciela oraz zapewnia bezpieczeństwo zwierzęciu, innym pupilom i ludziom, właścicielom. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów smycz, jednak która jest najlepsza dla mojego psa? Sprawdź czym kierować się podczas wyboru smyczy oraz jakie są wymogi prawne dotyczące wyprowadzania psa.

z 167