beal opera - Turystyka

4,6 z 27568 opinii
Planując wakacje lub dłuższy urlop, coraz częściej rezygnujemy z dalekich wyjazdów zagranicznych, wylegiwania się na plaży, wypoczynku w pensjonatach i hotelach na rzecz biwaków lub aktywnej turystyki na łonie natury. Do łask wróciły biwaki, wypady pod namiot w góry lub nad jezioro, modna stała się wspinaczka. Tego rodzaju turystyka wymaga jednak zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt, by zapewnić sobie spokój i komfort wypoczynku. Należy zatem zadbać nie tylko o namiot dopasowany do liczby uczestników wyjazdu, ale także akcesoria turystyczne. Na biwaku bez wątpienia nie może zabraknąć śpiwora (dostępne są także materace), latarki, lodówki turystycznej, palnika turystycznego (przy większej grupie turystów warto zakupić kuchenkę turystyczną), a także zestaw do spożywania pokarmów – naczynia i sztućce oraz termosy i kubki. Zawsze warto mieć przy sobie scyzoryk lub narzędzia wielofunkcyjne (tzw. multitools), które przydają się często w razie awarii lub nawet w trakcie przyrządzania posiłku. W przypadku dłuższych wyjazdów organizację biwaku i wspólne spędzanie czasu ułatwiają meble turystyczne, które łatwo złożyć i zapakować. Szczególnego przygotowania wymagają wypady na górskie szlaki i ścianki wspinaczkowe. Do plecaków warto zapakować wówczas kompas, raki czy uprząż. Skompletowanie zestawu nie wymaga już jednak biegania od sklepu do sklepu. Z pomocą przyszło bowiem Ceneo.pl, które przygotowało szeroki asortyment akcesoriów i sprzętu turystycznego.

Turystyka - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Materace dmuchane, śpiwory i składane karimaty Poprzednie Następne

Materace dmuchane, śpiwory i składane karimaty

Czy jadąc w podróż zawsze brakuje Ci komfortu? Wyjazd pod namiot absolutnie nie powinien wiązać się z brakiem wygody. Zobacz jakie materace dmuchane, puchowe śpiwory, czy karimaty wybrać, aby wstać rano wypoczętym i pełnym sił na dalsze zwiedzanie okolicy.

Najlepsze lodówki turystyczne Poprzednie Następne

Najlepsze lodówki turystyczne

Wybór lodówki samochodowej jest czasochłonnym zajęciem. Zamiast spędzać godziny na poszukiwaniu informacji, zapoznaj się z naszym rankingiem lodówek samochodowych. Porównaliśmy dla Ciebie wszystkie modele dostępne na Ceneo.pl i wybraliśmy te najlepsze.

Przydatne wskazówki dla podróżujących samolotem Poprzednie Następne

Przydatne wskazówki dla podróżujących samolotem

Transport lotniczy to jeden z mniej popularnych środków lokomocji, chociaż z biegiem lat coraz więcej ludzi chętniej podróżuje samolotem niż samochodem, autobusem czy pociągiem. Główną zaletą jest krótki czas przenoszenia się z miejsca na miejsce. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek przydatnych zarówno dla tych, którzy latają kilka razy w miesiącu, jak i dla ludzi, którzy pierwszą przygodę z samolotem mają dopiero przed sobą.

Kraje, w których zawsze jest ciepło Poprzednie Następne

Kraje, w których zawsze jest ciepło

Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni nasze myśli często wędrują w kierunku wakacji i słonecznego lata. W zimie też myślimy o gorącym klimacie. Tak naprawdę, to kto z nas nie chciałby mieszkać w kraju, w którym zawsze jest ciepło? Oto najlepsze miejsca na Ziemi pod względem pogody.

Gdzie plażować nago? 10 najsłynniejszych plaż nudystów Poprzednie Następne

Gdzie plażować nago? 10 najsłynniejszych plaż nudystów

Kiedyś hasło “plaża nudystów” wywoływało zmieszanie i zgorszenie. Jak jest dzisiaj? Od lat ludzkie ciało przestaje być tematem tabu, a coraz więcej miejsc na świecie stara się sprostać oczekiwaniom osób, które kochają spędzać czas na plaży w “stroju Adama”. Sprawdź, gdzie znajdują się najsłynniejsze plaże nudystów. Jedną z nich znajdziesz w Polsce!