Tuning optyczny

4,51 z 27376 opinii
Pod pojęciem tuning samochodowy kryją się różnego rodzaju modyfikacje auta. Może on polegać na zmianie wyglądu samochodu, a także na poprawianiu jego osiągów, np. jednostki napędowej. Warto pamiętać, że podczas robienia tuningu należy go przeprowadzać w zgodzie z istniejącymi przepisami określającymi warunki dopuszczenia pojazdów do ruchu. Kupować też należy części posiadające homologację.

Na Ceneo.pl kupić możemy części do tuningu optycznego i mechanicznego.

Tuning optyczny. W ofercie mamy m.in. pokrowce na kierownicę, chromowane końcówki tłumika, efektowne wskaźniki i zegary, spoilery, ozdobne listwy samochodowe, fanfary, uchwyty do tablic rejestracyjnych, adaptery i gałki na kierownicę.

Tuning mechaniczny. Ten rodzaj tuningu polega na zwiększaniu osiągów jednostki napędowej lub układu jezdnego. Fani tuningu wiele uwagi poświęcają również na „usportowienie” dźwięku wydobywającego się z rury wydechowej. Dla nich Ceneo.pl przygotował m.in. końcówki wydechu oraz filtry przeciwzakłóceniowe.

Nasz serwis udostępnią ponad setkę produktów do tuningu samochodowego. Wszystkie produkty zgromadzone w tej kategorii można posegregować po cenie (od najtańszej do najdroższej) oraz producencie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje