Trymery

4,5 z 110602 opinii
Trymer to zdobywające wielką popularność, małe urządzenie służące do strzyżenia. Znakomicie sprawdza się przy obcinaniu brody, wąsów, okolic bikini, a nawet małych włosków w uszach i nosie. Największą zaletą tego urządzenia jest fakt, że można precyzyjnie ustawić długość ostrza.

Urządzenia te mają kilka typów zasilania. Można je zasilać specjalnymi akumulatorami, bateriami lub zasilaniem sieciowym. Najwięcej modeli ma dwa rodzaje możliwego zasilania – akumulatorowe i sieciowe. Jednym z najpopularniejszych modeli na Ceneo jest trymer Philips QC 5130. To urządzenie posiada aż 10 ustawień długości do wyboru. Posiada też nasadkę grzebieniową z regulacją długości oraz ostrza, które nie wymagają konserwacji. Na jednym ładowaniu potrafi pracować nawet do 40 minut.

Inne popularne modele to Remington HC5550, Philips QC 5115 oraz Remington Maverick HC 5750 z ostrzami z tytanu, wyświetlaczem LCD oraz aż 15 długościami strzyżenia od 1 do 42 mm. Spośród wszystkich modeli na Ceneo, najwięcej proponują producenci Philips i Remington oraz Babyliss. Można tu jednak znaleźć również modele kilkudziesięciu innych producentów (m.in. Grundig, Panasonic, Braun).

Parametry Trymerów

Tylko oferty

Cena

Producent

Zasilanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Trymery - opinie