Translatory i słowniki

4,5 z 72155 opinii
Translatory i słowniki to nieoceniona pomoc podczas tłumaczenia idiomów, wyrażeń z języka potocznego czy utartych fraz. Publikacje dostępne w tej kategorii są bardzo aktualne, więc uwzględniają obecny stan języka mówionego i pisanego. Translatory i słowniki wspierają samodzielną naukę języków obcych. Mogą być także znakomitym uzupełnieniem podręczników, testów, fiszek i rozmówek. Translatory i słowniki to nowoczesne multimedialne opracowania, które bardzo dobrze współpracują z edytorami tekstowym, programami do obsługi poczty elektronicznej czy aplikacjami biurowymi. Dzięki temu komfort pracy z publikacjami tego typu znacznie wzrasta. Translatory i słowniki są dostosowane do obecnych możliwości technicznych komputerów. Translatory i słowniki są niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze. Ich dużą zaletą jest proponowanie alternatywnych tłumaczeń po to, aby użytkownik miał możliwość wyboru najbardziej optymalnej wersji. Translatory i słowniki znaleźć można w ofercie znanych i cenionych producentów tego typu wydawnictw. Można tutaj wymienić na przykład Langenscheidt, PWN, SuperMemo Wolrd czy Techland.
Tylko oferty
Cena
Producent
Dziedzina
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kaspersky wprowadza darmowy program antywirusowy Poprzednie Następne
Avast ma nowego konkurenta. Firma Kaspersky właśnie ogłosiła, że do swojej oferty zamierza wprowadzić darmowy program antywirusowy. Ma on zapewniać podstawową ochronę komputera przed wirusami i nie tylko.
Kultowy program do obróbki zdjęć Adobe Photoshop Poprzednie Następne
Adobe Photoshop to już legendarny program wśród grafików i osób zajmujących się fotografią. Sprawdź do czego można go używać
Jaki program do obróbki grafiki wybrać? Poprzednie Następne
Z racji tego, że w każdym smartfonie znajduje się aparat, jesteśmy codziennie wręcz zalewani kolejną porcją zdjęć. Część wychodzi lepiej, część gorzej, ale niek...
Programy antywirusowe – ranking Poprzednie Następne
Każdy z nas codziennie loguje się na różne witryny, robi przelewy bankowe i przypisuje karty kredytowe do usług. Cyberprzestępcy tylko czekają, aż im się odsłonimy, dlatego musicie pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach. Zobacz ranking najlepszych programów antywirusowych.
Jaki antywirus na telefon jest najlepszy – ranking Poprzednie Następne
W chwili, gdy dostęp do Internetu na smartfonach stał się powszechny, zwiększył się automatycznie wskaźnik cyberprzestępstw. Z pomocą telefonu można obecnie płacić w sklepach, przechowywane są na nich ważne pliki oraz prywatne zdjęcia i materiały filmowe. Jedynym skutecznym zabezpieczeniem jest wykupienie licencji na program antywirusy. Z tekstu dowiecie się, jakie antywirusy na Androida warto mieć zainstalowane na smartfonie.
Jaki system operacyjny wybrać? Poprzednie Następne
System operacyjny to jeden z ważniejszych elementów. Zobacz, jaki system jest najlepszym wyborem.
Jaki Windows do gier? Którą wersję wybrać? Poprzednie Następne
Od kilkudziesięciu lat Microsoft posiada praktycznie monopol w dziedzinie komputerowych systemów operacyjnych. Przez lata do użytkowników trafiło wiele edycji popularnych OS-ów spółki. Pojawia się więc pytanie, jaki Windows nadaje się najlepiej do gier. Jaką wersję wybrać, gdy planujemy zabawę z najnowszymi tytułami, a jaką, gdy chcemy przypomnieć sobie klasyki sprzed lat?
  • Dziedzina: Język francuski