Trampoliny fitness

4,6 z 54567 opinii
Korzystanie z trampoliny fitness to uprawianie sportu poprzez zabawę. Jest ona idealną formą aktywności nie tylko dla małych dzieci, które uwielbiają skakać, ale także dla dorosłych, którym ciężko jest zmobilizować się do zaawansowanych treningów lub dla osób, którym choroby stawów nie pozwalają na dodatkowy wysiłek i zbyt duże obciążenia.

Bezpieczna trampolina fitness dla każdego członka rodziny

Zakup trampoliny do ćwiczeń to nie tylko inwestycja w zdrowie i szczupłą sylwetkę, ale także doskonały prezent dla dzieci. Dobry sprzęt powinien zapewniać bezpieczeństwo zarówno podczas samodzielnego składania części, jak i podczas użytkowania. Sprężyny i metalowa podstawa muszą być wykonane z solidnej stali odpornej na rdzewienie i zniekształcenia. Dodatkowo powinny być one osłonięte specjalną pianką i pokrowcem. Każdą trampolinę należy dopasować pod względem wytrzymałości do wagi przyszłego użytkownika. Pod żadnym pozorem nie wolno jej przekraczać, ani naruszać zasad widniejących na ostrzeżeniach, dołączonych do zakupionego sprzętu. Trampoliny sportowe mogą być dodatkowo wyposażone w uchwyty ułatwiające poprawne i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Ponadto wiele z nich jest zaprojektowanych w taki sposób, aby umożliwić sprawne złożenie i zabranie ich ze sobą w każde miejsce. Niektóre modele mogą być nawet wyposażone w komputer, który monitoruje czas i intensywność naszego treningu, a także informuje o spalonych kaloriach. Wszystkie oferowane przez nas trampoliny fitness pochodzą od znanych producentów, których renoma gwarantuje najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania.
Siłownia i fitness
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Średnica trampoliny
-
Maksymalna waga użytkownika
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Trampoliny do ćwiczeń – jak ćwiczyć w domu na trampolinie fitness? Poprzednie Następne
Jumping fitness to modny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. Zobacz, jak bezpiecznie uprawiać jumping fitness oraz które trampoliny do ćwiczeń sprawdzą się najlepiej podczas domowego treningu.
Ranking trampolin: najlepsze trampoliny do ćwiczeń Poprzednie Następne
Trampolina do ćwiczeń to urządzenie, które sprawi, że pokochasz domowe treningi. Sprawdź nasz ranking trampolin.
Ranking trampolin. Jak kupić dobrą trampolinę? Poprzednie Następne
Dostarcza świetnej rozrywki dzieciom i dorosłym, wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję i sylwetkę, a do tego ułatwia zgubienie zbędnych kilogramów – skakanie na trampolinie to same korzyści! Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy zakupie, a dla ułatwienia wyboru koniecznie zerknij na nasz najnowszy ranking trampolin. Najlepsze trampoliny – na co zwracać uwagę?

Trampoliny - opinie