Traktory i kosiarki samojezdne

4,5 z 22155 opinii

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość robocza

-

Kosz

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Traktory i kosiarki samojezdne - opinie

HECHT 5161 3,4 / 5 9 opinii / 3 pytania
  • Szerokość robocza: 61 cm
  • Kosz: Z koszem

Piękny trawnik w zasięgu ręki – traktory i kosiarki samojezdne

Kilkadziesiąt lat temu utrzymanie zadbanego trawnika było nie lada wyzwaniem. Obecnie dzięki postępowi technologicznemu dostępne są urządzenia, które bardzo ułatwiają to zadanie. Z myślą o dużych powierzchniach powstały traktory i kosiarki samojezdne. Z pomocą traktorów i kosiarek samojezdnych skoszenie trawy będzie bardzo proste, szybkie oraz bezwysiłkowe. Zakup traktora lub kosiarki samojezdnej jest sporym wydatkiem. Dlatego przed podjęciem decyzji warto porównać dostępne na rynku produkty. Na Ceneo.pl znajdziesz traktory i kosiarki samojezdne uznanych i cenionych producentów, takich jak Stiga czy Cub Cadet.

Traktory i kosiarki samojezdne – z koszem i bez kosza

Na Ceneo.pl dostępne są traktory i kosiarki samojezdne z koszem i bez kosza. W traktorach i kosiarkach samojezdnych z koszem ścięta trawa zbierana jest do umieszczonego z tyłu kosza, który jest łatwy w demontażu. Po zapełnieniu kosza trawą możemy go bardzo łatwo opróżnić. W wypadku traktorów i kosiarek samojezdnych z koszem koniecznie sprawdź pojemność kosza. Oczywiście im większa pojemność, tym lepiej – rzadziej musimy opróżniać kosz. Wielkość kosza wpływa niestety na cenę traktora i kosiarki samojezdnej. Jeżeli jednak chcesz kosić duże powierzchnie, warto zainwestować w model o większej pojemności kosza. W traktorach i kosiarkach samojezdnych bez kosza trawa rozrzucana jest na boki. Wiele z modeli traktorów i kosiarek samojezdnych posiada dodatkową funkcję mielenia trawy.

Traktory i kosiarki samojezdne do domu i dla profesjonalistów

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania traktorów i kosiarek samojezdnych? Wyznacznikiem jakości traktora i kosiarki samojezdnej są zamontowane noże, które koniecznie muszą być ostre i nie mogą szybko się tępić. Szerokość noży dostosuj do własnych potrzeb. Im szersze noże, tym szybciej uporasz się z pracą. Istotnym parametrem jest moc i rodzaj silnika. Do koszenia mniejszych i płaskich obszarów wystarczą tańsze modele ze słabszym silnikiem. Jeżeli na koszonym obszarze występuje wiele nierówności czy wzniesień, warto wybrać traktor i kosiarkę samojezdną o większej mocy silnika. Kolejnym ważnym parametrem jest możliwość oraz zakres regulacji wysokości koszenia. Wszystkie niezbędne informacje na temat parametrów traktorów i kosiarek samojezdnych znajdziesz w informacjach o produkcie.

Prosta droga do idealnego traktora i kosiarki samojezdnej

Traktory i kosiarki samojezdne prowadzi się podobnie jak samochód. Tak samo jak w wypadku samochodu ważny jest komfort kierowcy. Dostępne na Ceneo.pl traktory i kosiarki samojezdne są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Zakup traktora i kosiarki samojezdnej jest inwestycją na długie lata. Dlatego bardzo ważne jest, aby traktor i kosiarka samojezdna były wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Na Ceneo.pl dostępne są traktory i kosiarki samojezdne najlepszych producentów, których wieloletnie doświadczenie w produkcji narzędzi mechanicznych do ogrodu jest gwarancją najwyższej jakości. Koszenie trawy z traktorami i kosiarkami samojezdnymi będzie dziecinnie łatwe!