Tenis ziemny

4,6 z 30162 opinii
Na popularność dyscypliny sportowej wpływa liczba sukcesów narodowych. Światowa sława Agnieszki Radwańskiej czy Łukasza Kubota niewątpliwie przyczyniła się do rozpowszechnienia tenisa ziemnego.
Tenis ziemny pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki. Ponadto tenis ziemny zwiększa refleks i szybkość podejmowania decyzji. Tenis ziemny pozwala również na zniwelowanie codziennego stresu. Nic dziwnego, że tenis ziemny zdobywa coraz większe grono wielbicieli. Tenis ziemny można uprawiać zarówno w plenerze na odsłoniętych kortach, jak i w specjalnie dostosowanych salach tenisowych. Tenis ziemny to sport dla osób w każdym wieku – od najmłodszych tenisistów o niespożytych zasobach energii do seniorów chcących zadbać o swoje serce i poziom cholesterolu. Tenis ziemny wymaga odpowiedniego sprzętu. Na Ceneo.pl amatorscy tenisiści i mistrzowie rakiety do tenisa i piłki do tenisa klasowych producentów (między innymi Wilson, Head, Prince).
Rakiety do tenisa to podstawa wyposażenia tenisisty. Każdy tenisista powinien mieć prywatną rakietę. Podczas zakupów zwróć uwagę na długość rączki, wielkość główki, ciężar rakiety i materiał wykonania. Rakiety do tenisa należy dobierać do wielkości dłoni gracza. Sposobem na określenie długości rączki jest zmierzenie odległości od środka dłoni do czubka palca serdecznego. Ciężar rakiety do tenisa zależy od indywidualnych preferencji. Lekkie rakiety do tenisa są łatwiejsze w manewrowaniu i szybsze, natomiast ciężkie rakiety do tenisa pozwalają na mocniejsze zagrania i zmniejszają wstrząsy przyjmowane na nadgarstek.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Tenis ziemny - opinie

z 177