Telefony VoIP

4,5 z 63600 opinii
Telefony typu VoIP stały się w ostatnich latach wyjątkowo popularne, w szczególności w dużych firmach. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej wszechstronności. Telefon VoIP w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu telefonicznego typu PSTN czy ISDN, jest podłączony bezpośrednio do Internetu. Rozmowy w tego typu telefonach są możliwe dzięki wykorzystaniu technologii Voice over Internet Protocol, która umożliwia przesyłanie dźwięku za pomocą łącza internetowego lub dedykowanej do tego sieci.
Na CENEO.pl każdy biznesmen lub businesswoman będą mogli wybrać najlepszy model telefonu VoIP, który będzie dostosowany specjalnie do ich potrzeb. Wśród ofert znajdziemy między innymi urządzenia marki Panasonic, Cisco, Polycom czy Grandstream. Każdy użytkownik za pomocą specjalnego filtru może także wybrać czy interesuje go urządzenie przewodowe czy bezprzewodowe. Większość oferowanych modeli posiada także możliwość zdefiniowana własnej książki telefonicznej, dzięki czemu kontakty biznesowe i nie tylko staną się jeszcze łatwiejsze.
Telefonia VoIP
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Cena:
Tylko oferty
Cena
Producent
Komunikacja
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Huawei Mate 30: dane techniczne Poprzednie Następne

Huawei Mate 30: dane techniczne

Huawei Mate 30 Pro to najnowszy smartfon chińskiego producenta, który po raz pierwszy będzie oferowany bez usług firmy Google. Mocną stroną urządzenia ma być jednak przeprojektowany aparat fotograficzny i bardzo mocne podzespoły. Sprawdź dane techniczne nowego flagowca.

Smartfon do gier - polecane modele. Wybieramy najlepsze modele dla graczy Poprzednie Następne

Smartfon do gier - polecane modele. Wybieramy najlepsze modele dla graczy

Rosnąca popularność gier mobilnych sprawiła, że producenci telefonów zaczęli produkować urządzenia wyposażone w dużo mocniejsze podzespoły. W naszym zestawieniu znajdziesz najlepsze modele smartfonów do gier, które zapewnią radość z rozgrywki.

Redmi Note 8 Pro – dane techniczne Poprzednie Następne

Redmi Note 8 Pro – dane techniczne

Redmi Note 8 Pro to kolejny telefon Xiaomi, który ma wyróżniać się ponadprzeciętnymi parametrami i bardzo atrakcyjną ceną. Urządzenie po raz pierwszy w historii marki otrzymało aparat o niesamowitej rozdzielczości 64 Mpix. Czy nowy smartfon zostanie nowym królem fotografii mobilnej?

Apple Watch 5: dane techniczne Poprzednie Następne

Apple Watch 5: dane techniczne

Amerykański producent zaprezentował kolejną generację zegarka Apple Watch. W Apple watch 5 skupiono się na udoskonaleniu funkcji, które mają ułatwić korzystanie z urządzenia na co dzień.

Huawei Mate 30 RS Porsche Design: dane techniczne Poprzednie Następne

Huawei Mate 30 RS Porsche Design: dane techniczne

Huawei Mate 30 RS to ekskluzywna wersja flagowca, który został niedawno zaprezentowany przez Chińczyków. Smartfon otrzymał wsparcie dla technologii 5G, skórzaną obudowę oraz podzespoły w jeszcze mocniejszej konfiguracji. To urządzenie dla prawdziwych koneserów technologii i dobrego wzornictwa.