Telefony VoIP

4,5 z 63600 opinii
Telefonia Voip to technika telefoniczna polegająca na używaniu łączy internetowych lub sieci wykorzystujących protokół IP, zwana także telefonią internetową. Jest często używana jako alternatywa tradycyjnych telefonii, ze względu na niskie ceny, gdzie operatorzy sprzedający usługi Voip mogą kształtować atrakcyjniejsze ceny połączeń niż providerzy telefonii stacjonarnej. Do używania telefonii Voip niezbędna jest bramka lub telefon Voip. Na Ceneo.pl znajdziesz bogaty wybór jednych i drugich. Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do obsługi telefonicznych połączęń Voip? Zwróć uwagę na swoje potrzeby i przeznaczenie telefonów. Jeśli chcesz zakupić telefony do firmy, sprawdź na Ceneo.pl oferty central telefonicznych dla firm lub infolinii wraz z opcjami dodatkowymi np. funkcją prowadzenia telekonferencji czy odbieranie smsów. Voip daje dużo możliwości, warto je poznać i wykorzystać w swojej firmie, aby zoptymalizować procesy i mniej płacić za rachunki telefoniczne. Voip dla warunków domowych to alternatywa stacjonarnego telefonu. W domowym środowisku wystarczy nam prosta bramka Voip bez wielu dodatków, jednak z możliwością np. prowadzenia kilku rozmów naraz, co przyda się np. przy licznej rodzinie. Na Ceneo.pl znajdziesz bogaty wybór zarówno bramek jak i telefonów Voip a dzięki porównywarce cenowej masz pewność, że kupujesz najtaniej.
Telefonia VoIP 1856
Tylko oferty
Cena
Producent
Komunikacja
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Huawei Mate 30: dane techniczne Poprzednie Następne

Huawei Mate 30: dane techniczne

Huawei Mate 30 Pro to najnowszy smartfon chińskiego producenta, który po raz pierwszy będzie oferowany bez usług firmy Google. Mocną stroną urządzenia ma być jednak przeprojektowany aparat fotograficzny i bardzo mocne podzespoły. Sprawdź dane techniczne nowego flagowca.

Smartfon do gier - polecane modele. Wybieramy najlepsze modele dla graczy Poprzednie Następne

Smartfon do gier - polecane modele. Wybieramy najlepsze modele dla graczy

Rosnąca popularność gier mobilnych sprawiła, że producenci telefonów zaczęli produkować urządzenia wyposażone w dużo mocniejsze podzespoły. W naszym zestawieniu znajdziesz najlepsze modele smartfonów do gier, które zapewnią radość z rozgrywki.

Redmi Note 8 Pro – dane techniczne Poprzednie Następne

Redmi Note 8 Pro – dane techniczne

Redmi Note 8 Pro to kolejny telefon Xiaomi, który ma wyróżniać się ponadprzeciętnymi parametrami i bardzo atrakcyjną ceną. Urządzenie po raz pierwszy w historii marki otrzymało aparat o niesamowitej rozdzielczości 64 Mpix. Czy nowy smartfon zostanie nowym królem fotografii mobilnej?

Apple Watch 5: dane techniczne Poprzednie Następne

Apple Watch 5: dane techniczne

Amerykański producent zaprezentował kolejną generację zegarka Apple Watch. W Apple watch 5 skupiono się na udoskonaleniu funkcji, które mają ułatwić korzystanie z urządzenia na co dzień.

Huawei Mate 30 RS Porsche Design: dane techniczne Poprzednie Następne

Huawei Mate 30 RS Porsche Design: dane techniczne

Huawei Mate 30 RS to ekskluzywna wersja flagowca, który został niedawno zaprezentowany przez Chińczyków. Smartfon otrzymał wsparcie dla technologii 5G, skórzaną obudowę oraz podzespoły w jeszcze mocniejszej konfiguracji. To urządzenie dla prawdziwych koneserów technologii i dobrego wzornictwa.

Telefony VoIP - opinie