Tablety i czytniki e-book

4,48 z 43243 opinii
Tablety i czytniki e-book przydają się w podróży lub na wakacjach, kiedy nasz bagaż jest mocno ograniczony. Kilka książek oznacza dodatkowe kilogramy do spakowania, dlatego żeby zaoszczędzić sporo miejsca, warto pomyśleć o wyborze tabletów i czytników e-book. Zarówno jedno jak i drugie urządzenia ma swoje zalety, które warto znać podczas przeglądania kategorii tablety i czytniki e-book. Czytniki e-book są tańsze niż tablet. Dają one wrażenie obcowania z prawdziwą książką dzięki specjalnym ustawieniom obrazu. Na ich korzyść przemawia niewątpliwie niewielka waga i długi czas pracy na baterii. Te ostatnie wyróżniki powodują, że czytnikami e-booków można cieszyć się przez cała podróż. Tablety natomiast dają użytkownikowi dostęp do mnóstwa wciągających gier i aplikacji. Ich niezaprzeczalną zaletą jest wysoka rozdzielczość ekranu, która daje kolorowy i bardzo jasny obraz. Tablety są bardziej uniwersalne niż czytniki e-book, w związku z czym są również nieznacznie droższe. Tablety i czytniki e-book to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązania dla wielbicieli literatury i komfortowych rozwiązań.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tablety i Laptopy Apple Poprzednie Następne

Tablety i Laptopy Apple

Apple to prawdziwy potentat na rynku urządzeń mobilnych. Firma zdobyła tą pozycję dzięki bardzo wysokiej jakości produktów. Swoją unikalnością wyprzedza wiele innych znanych marek. Zobacz jakie najnowsze telefony i tablety warto kupić? Jakie są ich wady i zalety?

Najlepsze tablety - ranking TOP 10 Poprzednie Następne

Najlepsze tablety - ranking TOP 10

Tablet to idealne rozwiązania dla miłośników dużych wyświetlaczy, które gwarantują komfortowe przeglądanie internetu i korzystanie z wielu aplikacji. Sprawdź już teraz ranking najpopularniejszych i najlepszych tabletów na ceneo.pl

Apple pokazało następcę Ipada Air 2! Poprzednie Następne

Apple pokazało następcę Ipada Air 2!

Apple po cichu wprowadziło do swojej oferty nowy tablet, który będzie nazywał się po prostu „Ipad”. Będzie to następca modelu Air 2, który po wielu latach ostatecznie znika z oferty. Czy nowy produkt Apple zaskoczy konkurencję?

Tablety i czytniki e-book - opinie

z 293