wacom intuos - Tablety graficzne

4,5 z 52453 opinii
Graficy, architekci, artyści plastycy, kartografowie – praca wszystkich tych ludzi nie byłaby możliwa (albo byłaby dużo trudniejsza) bez dobrego tabletu graficznego. Urządzenie to sprawia, że nie trzeba już przygotowywać projektów na papierze, by później przenieść go je na dysk komputera i zapisać za pomocą zero jedynkowego kodu. Tablet graficzny pozwala na tworzenie bezpośrednio na ekranie komputerze.

Jakie parametry należy brać pod uwagę, kupując tablet graficzny? Przede wszystkim rozdzielczość, oferowaną powierzchnię roboczą, dokładność piórka i współczynnik proporcji.

Najtańsze tablety graficzne znajdziesz na Ceneo.pl. Na naszej stronie porównasz oferty z wielu sklepów internetowych i bez problemu odszukasz ten, w którym dany model kupisz w najkorzystniejszej cenie.

Jeśli nie wiem, na które urządzenie się zdecydować, poczytaj opinie innych użytkowników, którzy na naszych łamach chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z użytkowania danego tabletu graficznego. W asortymencie mamy tablety graficzne od takich producentów jak Wacom, Genius, BoogieBoard, Kanvus i Hanvon.

Tablety Graficzne - Cechy

Tylko oferty

Cena

Producent

Rozdzielczość

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Tablety graficzne - opinie