listwy przysufitowe - Sztukateria Warszawa

4,5 z 60866 opinii
Zastosowanie sztukaterii ściennej lub sufitowej może być interesującym pomysłem na dekorację wnętrza o różnym charakterze. Produkty dostępne w tej kategorii są bardzo zróżnicowane, jednak najwiekszą popularnością cieszą się listwy dekoracyjne, gzymsy, rozety czy pilastry. Sztukaterię można przeymocowac do ścian lub sufitu i cieszyć się klasycznym, eleganckim efektem lub zdecydować się na pomalowanie tych elementów, aby osiągnąć intrygujący efekt końcowy. Sztukateria wykonywane jest z różnych tworzyw. Wybór najlepszego zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć, jak również od środków finansowych, jakimi dysponujemy. Produkty wykonane z gipsu nie należą do najtańszych, jednak za ich zastosowaniem przemawia naturalność oraz trwałość użytego materiału. Sztukateria wykonana ze styropianu to najpopularniejszy i najchętniej wybierany rodzaj tego typu dekoracji. Jej podstawową zaletą jest niewątpliwie niska cena oraz lekkość, dzięki której nie będzie problemu z transportem czy montażem. Sztukaterię ze styropianu można pomalować dowolnym kolorem. Sztukateria z poliuetanu jest lekka i trwała a przy tym plastyczna. Daje ona bardzo wyrazisty efekt.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Sprawdź w swojej lokalizacji:
Sztukateria > Warszawa
Creativa Listwa Przysufitowa Lgg-32 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Listwa gzymsowa LGG32Listwy gzymsowe stanowią piękne i estetyczne wykończenie wnętrz. Solidnie wykonane, świetnie wyglądają i są bardzo trwałe, przez co spełniają swoją funkcję przez długie lata.

Sztukateria: Warszawa, sklep: farby-warszawa.pl

Creativa Listwa Przysufitowa Lgg-28 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Listwa gzymsowa LGG28FListwy gzymsowe stanowią piękne i estetyczne wykończenie wnętrz. Solidnie wykonane, świetnie wyglądają i są bardzo trwałe, przez co spełniają swoją funkcję przez długie lata.

Sztukateria: Warszawa, sklep: farby-warszawa.pl

Creativa Listwa Przysufitowa Lgg-25 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Listwa gzymsowa LGG25Listwy gzymsowe stanowią piękne i estetyczne wykończenie wnętrz. Solidnie wykonane, świetnie wyglądają i są bardzo trwałe, przez co spełniają swoją funkcję przez długie lata.

Sztukateria: Warszawa, sklep: farby-warszawa.pl

Creativa Listwa Przysufitowa Lgg-27 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Listwa gzymsowa LGG27Listwy gzymsowe stanowią piękne i estetyczne wykończenie wnętrz. Solidnie wykonane, świetnie wyglądają i są bardzo trwałe, przez co spełniają swoją funkcję przez długie lata.

Sztukateria: Warszawa, sklep: farby-warszawa.pl

Creativa Listwa Przysufitowa Lgg-28F Napisz opinię / Zadaj pytanie

Listwa sufitowa gładka LGG-28F Creativa z możliwością wygięcia w łuk.

Sztukateria: Warszawa, sklep: farby-warszawa.pl