Szkolne artykuły papiernicze - Papiery - Białe, Czarne, Brązowe

4,7 z 155271 opinii
Jak mówi przysłowie arabskie – edukacja jest droższa od złota. Źródłem naszej edukacji jest między innymi szkoła. Już w dzieciństwie rozpoczynamy naszą przygodę ze szkołą. Nauka w szkole poza podręcznikami wymaga również przyborów i akcesoriów szkolnych. W kategorii przybory i akcesoria szkolne uczniowie i studenci odszukają produkty niezbędne w ich karierze edukacyjnej.
Potrzebne przybory i akcesoria szkolne zmieniają się wraz z upływem lat i kolejnymi etapami edukacji. W tornistrze każdego pierwszoklasisty powinny się obowiązkowo znaleźć zeszyty i bruliony oraz pióra. W pierwszych latach życia dziecka bardzo ważną rolę odgrywają zajęcia plastyczne, które pozwalają rozwinąć umiejętności manualne, wyobraźnię czy inteligencję wizualną. Przybory i akcesoria szkolne wspierające poczynania artystyczne naszych pociech to między innymi kredki, farby, pędzle, plastelina czy nożyczki. Także w późniejszej edukacji przybory i akcesoria szkolne są niezbędne. Każdy młody Pitagoras musi mieć linijki i ekierki, ołówki i temperówkę. Pomocne w uporządkowaniu gromadzonej wiedzy będą notatniki, notesy, teczki i segregatory.
Kategoria przybory i akcesoria szkolne to niezwykłe bogactwo wyboru. Razem z Ceneo.pl przygotujesz szkolną wyprawkę dla siebie lub Twojego dziecka.
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Kraft kolor Szkicownik A5 koło 30 arkuszy 120g/m2 czarny papier.Dostępne różne wzory - wybór losowy.
Szkicownik A5 koło 30 arkuszy 120g/m2 czarny papier - FRESH
•przeznaczone do drukarek atramentowych •doskonale sprawdzają sięwcodziennych zastosowaniach fotograficznych, dając mocno nasycone kolory •gładkie, matowe lub błyszczące wykończenie pozwala uzyskać zdjęciawżywych kolorach •doskonałe do codziennych wydruków •umożliwiają drukowanie ...
Kostka biała klejona Kostka papierowa biała o wymiarach 85x85x50 mm, klejona wzdłuż jednego boku. Odpowiednia jako wkład do uzupełnienia pojemnika albo samodzielny bloczek do notowania. Kolor: biały Format: 85x85x50 mm Kartki klejone: tak Pojemnik: nie ma
Posiada certyfikat ISO9706. Wyprodukowany z celulozy ECF. Format: A4. Gramatura: 80g/m2. Białość: 146CIE. Klasa papieru: C. Kolor: biały. Liczba arkuszy w ryzie: 500. Jednostka sprzedaży: 1 ryza.
Papier kserograficzny kolorowy do eleganckiego wydruku.100 ark.nazwa na fakturze: PAPIER KSERO A4 BRĄZOWY A100EAN: 5903729313961Format: A4Gramatura: 80Kolor: brązowyseria: kserowymiar1 [mm]: (parametr_zamienny)wymiar2 [mm]: (parametr_zamienny)
Ciężar:0.51 ISBN:5905824100095 Wydawca:KRESKA...
11,43