róż - Brązowe Swetry damskie - Kardigany

4,6 z 14371 opinii
Garderoba każdej Pani to temat rzeka... Aż dziw bierze, że na świecie nie brakuje szaf, by każda kobieta mogła pomieścić wszystkie swoje ukochane ubrania. Sukienki, spodnie, koszulki, kurtki, płaszcze, a o butach już nie wspominając. Naturalnie wszystko należy podzielić według określonych pór roku, aby zawsze prezentować się olśniewająco, a przy tym chronić się przed najróżniejszymi kaprysami pogody. W szczególności zimą każda Pani powinna mieć się na baczności i zadbać o to, by w jej szafie zawsze znajdowało się kilka ciepłych ciuszków. Szczególnie kluczowe w tym okresie mogą okazać się swetry damskie.
Ten rodzaj odzieży nie tylko potrafi podkreślić piękno każdej noszącej go kobiety, ale ponadto zapewni odrobinę ciepła. Co więcej swetry damskie dzielą się na aż kilkanaście unikalnych podgatunków, które dodatkowo potrafią wydobyć z każdej Pani to co najlepsze. Z blezerkami, bolerkami, golfami i polo na czele. A nie brakuje i innych rodzajów. Wystarczy tylko nieco rozejrzeć się po wirtualnych półkach sklepów internetowych dostępnych na CENEO.pl.

Wybierz Swetry Damskie

Tylko oferty

Cena

Rozmiar

Kolor

$$_Usuń filtr

Producent

Dekolt

Materiał

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Kolor: Brązowe Usuń wybrane filtry
Amazon Agnes orinda damski sweter z Plus rozmiar kołnierzem szalowym otwórz z przodu Cardigan -  kardigan 3X brązowy
Amazon Agnes orinda damski sweter z Plus rozmiar kołnierzem szalowym otwórz z przodu Cardigan - kardigan 3X brązowy 122,06

Amazon Sweter MEXX N1JSS066 dla kobiet, kolor: brązowy, rozmiar: 44 (XXL)
Amazon Sweter MEXX N1JSS066 dla kobiet, kolor: brązowy, rozmiar: 44 (XXL) 66,71

Amazon desires Phil vallecie – damski sweter Cardigan otwarty dekoltem w szpic, kolor: brązowy, rozmiar: 44
Amazon desires Phil vallecie – damski sweter Cardigan otwarty dekoltem w szpic, kolor: brązowy, rozmiar: 44 178,25

Amazon Czapka z daszkiem Marc Cain Collections FC 14.04 Z07 dla kobiet, kolor: beżowy, rozmiar: 38 (rozmiar producenta: 3)
Amazon Czapka z daszkiem Marc Cain Collections FC 14.04 Z07 dla kobiet, kolor: beżowy, rozmiar: 38 (rozmiar producenta: 3) 582,68