Suszarki do włosów

4,5 z 134728 opinii

Suszarka do włosów to urządzenie, z którego równie często korzystają kobiety, co mężczyźni. Dobrej jakości produkt pozwala bowiem w szybki i wygodny sposób wysuszyć świeżo umytą fryzurę bez obaw o przesuszenie swoich kosmyków. W połączeniu z odpowiednią szczotką, suszarka sprawdzi się również, jako urządzenie do stylizacji - prostowania lub kręcenia włosów.

Suszarki do włosów z regulacją

Wybór suszarek do włosów jest naprawdę bogaty, a ich ceny uzależnione są przede wszystkim od mocy samego urządzenia oraz jego zaawansowania technologicznego. Aby wybrać model najlepiej dostosowany do swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na możliwość regulacji prędkości oraz temperatury nawiewu. Dzięki takim właściwościom suszarka może dopasować się do każdego rodzaju włosów, a co za tym idzie nie wpływać negatywnie na ich kondycję. Suszarki dobrej jakości będą wyposażone również w funkcję jonizacji, która wygładza i kondycjonuje pasma, zapewniając im zdrowy wygląd i piękny połysk. Dobrze jeśli urządzenie zapewnia również możliwość wybrania opcji chłodnego nawiewu, niezbędnego do utrwalenia ułożonej fryzury. Wybierając najlepszą suszarkę do włosów, warto zwrócić uwagę także na jej wyposażenie, w którego skład mogą wchodzić wymienne nakładki, czyli koncentratory i dyfuzory, a także torby podróżne czy etui. Istotne są również opinie na temat danych urządzeń, z których można wywnioskować, czy wybrany model rzeczywiście spełnia wszystkie obietnice producenta i suszy włosy skutecznie oraz z dbałością o zachowanie ich dobrej kondycji.

Tylko oferty
Cena
Producent
Moc
Zimne powietrze
Jonizacja
Dyfuzor
Kolor
Funkcje
Konstrukcja
Załączone wyposażenie
Liczba prędkości nadmuchu
Liczba zakresów temperatury
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze suszarki do włosów - Ranking top 10 modeli Poprzednie Następne

Najlepsze suszarki do włosów - Ranking top 10 modeli

Do wyjścia pozostało 15 minut a Twoje włosy po myciu wciąż są mokre? Nie ryzykuj chorobą i nie wychodź z nie wysuszonymi włosami na zewnątrz. Zdecyduj się na szuszarkę do włosów, którą znajdziesz w rankingu przygotowanym przez ceneo.pl

Jak zwiększyć objętość włosów? Domowe sposoby na gęste włosy Poprzednie Następne

Jak zwiększyć objętość włosów? Domowe sposoby na gęste włosy

Ty też krzywdzisz swoje włosy tapirowaniem? Stroszenie piórek mimo że daje pewien efekt wizualny, niestety bardzo źle wpływa na kondycję twojej czupryny – włosy są matowe i bardziej podatne na łamanie. Jak zwiększyć objętość włosów bez katowania ich tapirowaniem? Są na to sposoby!

Ranking suszarek do włosów Poprzednie Następne

Ranking suszarek do włosów

Dobra suszarka do włosów pozwoli ci wysuszyć je szybko i bez zniszczeń. Zobacz ranking suszarek do włosów.

Suszarki do włosów - opinie

BaByliss 6609E 4,7 / 5 18 opinii / 1 pytanie
  • Moc: 2100W
  • Jonizacja: Tak
  • Zimne powietrze: Tak