Suszarki Siemens - Białe drzwi

4,5 z 139438 opinii
Suszarki nowoczesnej generacji wyposażone są zazwyczaj w system wykorzystujący chłodzący i grzewczy element pompy ciepła zapewniając najlepsze rezultaty w niższej temperaturze suszenia. Wybierając urządzenie dla siebie, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które pozwalają stwierdzić, czy sprzęt będzie funkcjonalny, ekonomiczny oraz trwały.

Najważniejsze parametry i funkcje suszarek

Suszarki mają różne klasy efektywności energetycznej. Wartość ta jest wyrażana literami alfabetu. Najbardziej oszczędne są urządzenia klasy A+++. Niektóre modele suszarek wyposażone są w automatyczny czujnik suszenia, który umożliwia dostosowanie poziomu wilgoci oraz dobranie najlepszej temperatury. Czujnik wilgoci sprawia, że ubrania wysychają równomiernie. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest ładowność suszarki. Najpopularniejsze modele umożliwiają załadowanie 7-10 kg prania. Parametr ten jest szczególnie istotny, jeśli mamy dużą rodzinę.

Czas pracy suszarki

Kolejną bardzo wygodną opcją jest możliwość ustawiania czasu pracy urządzenia. Zabiegane osoby z pewnością docenią funkcję opóźnionego startu. To za jej pomocą można dostosować pracę urządzenia do harmonogramu dnia. Posiadanie niewielkiej łazienki czy garderoby wcale nie wyklucza zakupu suszarki. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość zakupu specjalnego łącznika, który umożliwi ustawienie suszarki na pralce. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w małych mieszkaniach.

Suszarki a delikatne ubrania

Wiele osób niepotrzebnie obawia się, że suszarki mogą uszkodzić delikatne tkaniny. Jest to bezpodstawna obawa, ponieważ większość modeli oferuje program dedykowany delikatnym materiałom. Dzięki temu ubrania nie tracą swoich właściwości i fasonu. Po wyjęciu prania z suszarki można zauważyć, że suche rzeczy są gotowe do noszenia, bez śladów od sznurków charakterystycznych dla klasycznych suszarek. Osoby, które korzystają z ubrań wodoodpornych często stoją przed dylematem związanym z praniem tego typu odzieży. Na szczęście część suszarek ma dostępny program outdooorowy, który pozwala zachować właściwości wspomnianych ubrań, a dodatkowo wręcz je przywraca! Stała temperatura, utrzymana na specjalnie dobranym poziomie, pomaga odbudowywać wodoodporność membrany w odzieży funkcyjnej.
AGD wolnostojące
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Producent:
Kolor drzwi:
Tylko oferty
Cena
Producent
Zastosowane technologie
Klasa energetyczna
Ładowność
Ładowanie
Sterowanie
Głębokość
Szerokość
Kolor
Funkcja PerfectCare
Kolor drzwi
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy
Poziom hałasu
Typ suszarki
Wyświetlacz
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak upiec chleb? Pieczenie chleba w domu krok po kroku Poprzednie Następne
Pieczenie chleba w domu wcale nie jest takie trudne. Sprawdź, jak upiec chleb.
Jaki odkurzacz kupić do 500 złotych? Poprzednie Następne
Dobry odkurzacz to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Wybór właściwego urządzenia sprawi, że czyszczenie domu będzie znacznie szybsze i komfortowe. Sprawdź, na co zwracać uwagę podczas zakupu odkurzacza do 500 złotych.
Ekspres kolbowy do domu – jaki ekspres kolbowy wybrać? Poprzednie Następne
Niedrogie ekspresy kolbowe do domu pozwolą na przygotowanie aromatycznej kawy. Zobacz, jaki ekspres kolbowy wybrać.
Odkurzacz do sierści – jak pozbyć się sierści z domu? Poprzednie Następne
Jak pozbyć się sierści psa czy kota z mieszkania lub domu? Zobacz, jaki odkurzacz do sierści wybrać.
Wyzwań nie brakowało. Test odkurzacza Tefal Air Force 360 All in One  Poprzednie Następne
Odkurzacz bezprzewodowy ma z założenia być wygodniejszą alternatywą dla klasycznego sprzętu. Czy tak jest rzeczywiście? Wzięliśmy pod lupę odkurzacz Tefal Air Force 360 All in One, czyli bezprzewodowe urządzenie sprzątające do wszystkich rodzajów podłóg. Efekt? Ten odkurzacz naprawdę zaskakuje.
Dodaj do ulubionych
  • Klasa energetyczna: A++
  • Ładowność: 9 kg
  • Głębokość: 59,9 cm