Suszarki Głębokość 40 cm

4,5 z 167371 opinii
Suszarki nowoczesnej generacji wyposażone są zazwyczaj w system wykorzystujący chłodzący i grzewczy element pompy ciepła zapewniając najlepsze rezultaty w niższej temperaturze suszenia. Wybierając urządzenie dla siebie, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które pozwalają stwierdzić, czy sprzęt będzie funkcjonalny, ekonomiczny oraz trwały.

Najważniejsze parametry i funkcje suszarek

Suszarki mają różne klasy efektywności energetycznej. Wartość ta jest wyrażana literami alfabetu. Najbardziej oszczędne są urządzenia klasy A+++. Niektóre modele suszarek wyposażone są w automatyczny czujnik suszenia, który umożliwia dostosowanie poziomu wilgoci oraz dobranie najlepszej temperatury. Czujnik wilgoci sprawia, że ubrania wysychają równomiernie. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest ładowność suszarki. Najpopularniejsze modele umożliwiają załadowanie 7-10 kg prania. Parametr ten jest szczególnie istotny, jeśli mamy dużą rodzinę.

Czas pracy suszarki

Kolejną bardzo wygodną opcją jest możliwość ustawiania czasu pracy urządzenia. Zabiegane osoby z pewnością docenią funkcję opóźnionego startu. To za jej pomocą można dostosować pracę urządzenia do harmonogramu dnia. Posiadanie niewielkiej łazienki czy garderoby wcale nie wyklucza zakupu suszarki. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość zakupu specjalnego łącznika, który umożliwi ustawienie suszarki na pralce. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w małych mieszkaniach.

Suszarki a delikatne ubrania

Wiele osób niepotrzebnie obawia się, że suszarki mogą uszkodzić delikatne tkaniny. Jest to bezpodstawna obawa, ponieważ większość modeli oferuje program dedykowany delikatnym materiałom. Dzięki temu ubrania nie tracą swoich właściwości i fasonu. Po wyjęciu prania z suszarki można zauważyć, że suche rzeczy są gotowe do noszenia, bez śladów od sznurków charakterystycznych dla klasycznych suszarek. Osoby, które korzystają z ubrań wodoodpornych często stoją przed dylematem związanym z praniem tego typu odzieży. Na szczęście część suszarek ma dostępny program outdooorowy, który pozwala zachować właściwości wspomnianych ubrań, a dodatkowo wręcz je przywraca! Stała temperatura, utrzymana na specjalnie dobranym poziomie, pomaga odbudowywać wodoodporność membrany w odzieży funkcyjnej.
AGD wolnostojące
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Głębokość:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Klasa energetyczna
Ładowność
Ładowanie
Sterowanie
Głębokość
Szerokość
Kolor
Funkcja PerfectCare
Wyświetlacz
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Najlepsze suszarko-lokówki - Ranking top 10 Poprzednie Następne
Marzysz o fryzurze rodem z Hollywood? Możesz w prosty sposób sprawić, aby Twoje włosy układały się w piękne loki lub fale bez marnowania czasu na ich długie modelowanie. W rankingu suszarko-lokówek na Ceneo.pl sprawdzisz najpopularniejsze produkty.
Ranking suszarek do ubrań Poprzednie Następne
Chcesz kupić nową suszarkę do ubrań? Nic prostszego! Sprawdź nasz ranking suszarek do ubrań i zaopatrz się w model, która spełni wszystkie twoje potrzeby.
Pralka i suszarka w szafie. Czy to dobry pomysł? Poprzednie Następne
Pralka i suszarka w szafie to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w małym mieszkaniu. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Sprawdź w artykule!
Jak wysuszyć pranie? Najszybciej w suszarce. Podpowiadamy, jaką wybrać Poprzednie Następne
Kto nie był rodzicem, ten nie wie, co naprawdę oznacza „góra prania”. Sterta brudnych ubranek nigdy nie przestaje rosnąć, a te czyste trzeba gdzieś rozwieszać i suszyć... Na szczęście istnieje sprzęt, który pozwala się wyrwać z tego błędnego koła prania i suszenia. Sprawdź, dlaczego suszarka to w przypadku młodych rodziców konieczność.
Suszarka czy pralko-suszarka: co wybrać? Poprzednie Następne
Suszarka czy pralkosuszarka? Zobacz, która opcja będzie dla ciebie bardziej odpowiednia.
Jak poradzić sobie z zimą - suszarki na pranie Poprzednie Następne
Suszenie prania zimą jest dość kłopotliwe. Jeśli nie macie osobnej suszarni jedyną opcją pozostaje suszenie prania tam, gdzie znajdziemy na to miejsce. Jak zapo...

Polecamy

Produkt promowany
Dodaj do ulubionych
  • Klasa energetyczna: A++
  • Ładowność: 9 kg
  • Głębokość: 65,6 cm
Dodaj do ulubionych
  • Klasa energetyczna: B
  • Ładowność: 5 kg
  • Głębokość: 40 cm