Suplementy diety

4,7 z 470763 opinii

Podstawowym zadaniem suplementów diety jest dostarczenie witamin, minerałów i mikroelementów. Niedobory tych składników powstają najczęściej przez zbyt mało urozmaiconą, niezbilansowaną dietę, stres, pośpiech i niewłaściwy tryb życia. Dlatego warto rozważyć przyjmowanie suplementów diety, które mają nam pomóc uzupełnić istniejące niedobory. Warto podkreślić, że suplementy diety to nie leki, w związku z tym nie mogą one być ich zamiennikiem. Produkty dostępne w tej kategorii nie wyleczą zapalenia płuc, chorób onkologicznych czy dermatologicznych, ale mogą wspierać nasz organizm w walce z chorobą. Bardzo istotnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę przed rozpoczęciem przyjmowania jakiegokolwiek preparatu dostępnego w tej kategorii jest prawidłowe dawkowanie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki wskazanej na opakowaniu lub ulotce. Suplementy diety działają najlepiej, gdy przyjmujemy je regularnie, nigdy na pusty żołądek. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, warto skonsultować je z lekarzem lub farmaceutą.

Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Podstawowy składnik
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Rak szyjki macicy – przyczyny, objawy, diagnostyka i leczenie Poprzednie Następne

Rak szyjki macicy – przyczyny, objawy, diagnostyka i leczenie

Kiedy zauważysz objawy, może być już za późno. Sprawdź, jakie badanie pozwala na wczesne wykrycie raka, jakie daje objawy i jakie są możliwości leczenia.

Wścieklizna – jak ustrzec się przed śmiertelną chorobą? Poprzednie Następne

Wścieklizna – jak ustrzec się przed śmiertelną chorobą?

Wścieklizna to bardzo niebezpieczna choroba przenoszona przez ślinę zakażonych zwierząt. Jej przebieg jest ciężki i prowadzi do śmierci osoby chorej. Dowiedz się, jak można uchronić się przed tą śmiertelną chorobą.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Wazektomia – co to? Opinie Poprzednie Następne

Wazektomia – co to? Opinie

Nie chcesz mieć więcej dzieci albo w ogóle ich nie planujesz? Pomyśl o wazektomii. Co to, jakie są o niej opinie, jakie wywołuje skutki uboczne - sprawdź!

Suplementy na stawy kolanowe. Jak chronić stawy? Poprzednie Następne

Suplementy na stawy kolanowe. Jak chronić stawy?

Suplementy na stawy kolanowe są równie ważne jak te na rozbudowę mięśni. Zobacz, jakie suplementy na stawy kolanowe wybrać.

Więcej produktów z 549