Suplementy diety Aflofarm

4,7 z 463808 opinii
Polska marka Aflofarm powstała w 1989 roku w Pabianicach. Pierwotnie przedsiębiorstwo to nosiło nazwę Aflopa. Hasło przewodnie marki brzmi „Po stronie zdrowia”. W myśl tej zasady Aflofarm przykładowa bardzo dużą wagę do jakości oferowanych produktów. Przedsiębiorstwo angażuje się także w realizację projektów badawczo-rozwojowych w obszarze farmacji i medycyny oraz w ścisłą współpracę ze środowiskiem naukowym. Szczególną popularnością i uznaniem klientów cieszą się suplementy diety Aflofarm. Ich włączenie do swojej diety warto rozważyć w okresie wzmożonego stresu, osłabienia, jak również w czasie jesienno-zimowych miesięcy, kiedy nasza dieta jest mniej urozmaicona. Dobrze dobrane, regularnie przyjmowane suplementy diety Aflofarm mogą być pomocne w rozwiązaniu wielu problemów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zbilansowane proporcje składników aktywnych, witamin i minerałów zostały dobrane pod ścisłą kontrolą lekarzy i farmaceutów. Aby zyskać pewność, że we właściwy sposób przyjmujemy suplementy diety Aflofarm, warto zapoznać się z informacjami dołączonymi do opakowania.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Podstawowy składnik
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami? Poprzednie Następne

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami?

Mimo wciąż rosnącej świadomości dotyczącej pielęgnacji dłoni, zniszczone i osłabione paznokcie wciąż stanowią problem dla wielu kobiet oraz mężczyzn. Istnieje mnóstwo odżywek do paznokci, które doraźnie pomagają w sytuacjach kryzysu. Czy jednak niwelują przyczynę słabej kondycji płytek paznokciowych? W jaki sposób, raz na zawsze, pozbyć się problemu łamliwych paznokci?

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie Poprzednie Następne

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie

Badania wskazują, że co trzeci człowiek na ziemi chrapie. W zdecydowanej większości przypadków jest to stan fizjologiczny niezagrażający zdrowiu, jednak w niektórych sytuacjach chrapanie może wiązać się z wystąpieniem poważnych dolegliwości. Nie można zapominać również o niezadowoleniu domowników, którzy muszą znosić odgłosy chrapania na poziomie hałasu wydawanego przez… kosiarkę (około 90 decybeli). Co zrobić, żeby nie chrapać? Kiedy warto zgłosić się po pomoc do lekarza?

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania Poprzednie Następne

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania

Poprawia pamięć, łagodzi stres, a do tego może być stosowany jako naturalny lek na obniżone libido… Mowa oczywiście o żeń-szeniu, którego cenne właściwości doceniono już tysiące lat temu. W ostatniej dekadzie ta azjatycka roślina zdobyła ogromną popularność w Polsce. Sprawdź, czym jest żeń-szeń, jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania i jak działa.

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy? Poprzednie Następne

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy?

Prezerwatywy należą do najpowszechniejszych i najbardziej przystępnych środków antykoncepcyjnych. Dowiedz się więcej na ich temat!

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć? Poprzednie Następne

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć?

Ten prosty gadżet zalecany jest przez lekarzy również sportowcom, ponieważ pomaga znacznie podnieść komfort wykonywania niektórych ćwiczeń. Sprawdź!

Suplementy diety - opinie