Suplementy diety

4,7 z 463808 opinii

Podstawowym zadaniem suplementów diety jest dostarczenie witamin, minerałów i mikroelementów. Niedobory tych składników powstają najczęściej przez zbyt mało urozmaiconą, niezbilansowaną dietę, stres, pośpiech i niewłaściwy tryb życia. Dlatego warto rozważyć przyjmowanie suplementów diety, które mają nam pomóc uzupełnić istniejące niedobory. Warto podkreślić, że suplementy diety to nie leki, w związku z tym nie mogą one być ich zamiennikiem. Produkty dostępne w tej kategorii nie wyleczą zapalenia płuc, chorób onkologicznych czy dermatologicznych, ale mogą wspierać nasz organizm w walce z chorobą. Bardzo istotnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę przed rozpoczęciem przyjmowania jakiegokolwiek preparatu dostępnego w tej kategorii jest prawidłowe dawkowanie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki wskazanej na opakowaniu lub ulotce. Suplementy diety działają najlepiej, gdy przyjmujemy je regularnie, nigdy na pusty żołądek. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, warto skonsultować je z lekarzem lub farmaceutą.

Tylko oferty
Cena
Producent
Wskazanie
Postać
Podstawowy składnik
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie Poprzednie Następne

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie

Positivum to tabletki uspokajające, które można kupić bez recepty. Według obietnic producenta, ten suplement diety ma działać uspokajająco i odprężająco. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy, jak popularne tabletki na uspokojenie oceniają internauci, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie.

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały Poprzednie Następne

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały

Wraz z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, a skóra starzeje się. Staje się cieńsza, szybciej się przesusza, zaczyna brakować jej elastyczności, a zmarszczki są głębsze i bardziej widoczne. Na te zmiany wpływają nie tylko hormony, lecz także nasz styl życia 
i niewłaściwe odżywianie. Chcesz opóźnić proces starzenia się skóry i dłużej zachować młodość? Dowiedz się jak pielęgnować skórę dojrzałą i jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach.

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy? Poprzednie Następne

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy?

Niejeden kierowca nie wyobraża sobie prowadzenia pojazdu bez okularów. Jakie okulary dla kierowcy sprawdzą się najlepiej nawet w bardzo trudnych warunkach?

Suplementy diety - opinie

z 536