Stoły do ping-ponga Butterfly

4,6 z 36090 opinii
Zakup właściwego stołu do tenisa, z którego będziemy zadowoleni przez wiele lat, wymaga dłuższego zastanowienia i nie małej wiedzy na ten temat.
Poniżej znajdziesz krótki i treściwy przewodnik na temat "jak wybrać prawidłowy stół tenisowy".
Po pierwsze wyróżniamy stoły do użytku wewnętrznego- indoor oraz do użytku zewnętrznego- outdoor. W zależności od naszych preferencji odnośnie powyższego, stoły będą różnić się materiałem, z jakiego zostały wykonane. Jedne są odporne na warunki atmosferyczne, drugie zaś zapewniają perfekcyjną stabilność i sprężystość. Kolejnym, bardzo istotnym aspektem w zakupie stołu jest jego blat. Należy uświadomić sobie, że od rodzaju blatu stołu tenisowego zależy jakość odbicia piłeczki. Płyta wiórowa- z jakiej został on wykonany ma grubość 16-25 mm. Laminat z żywicą ma grubość 4-7 mm. Charakteryzuje się wysoką gęstością oraz odpornością na uderzenia rakiet. Istotna jest także rama. Jej grubość wynosi od 35- 80 mm. Ma ona za zadanie zwiększyć sztywność i stabilizuje powierzchnię płyty. Ramy mogą być wykonane ze stopu stali, aluminium, cynku. Zwróć uwagę na powłokę, która odbija promienie słoneczne. Nogi- ich montaż w dużej mierze decyduje o stabilności stołu. Szersze nogi są bardziej stabilne. Przy zakupie zwróć też uwagę na kółka, które pomogą bezproblemowo przemieścić stół do tenisa. Powinny stawiać opór, więc należałoby aby posiadały hamulce. Im większe koła, tym szybszy transport stołu.
Pamiętaj o regulowanej (w zakresie wysokości i napięcia) siatce. Ważny jest także system zamykania stołu. Powinien być bezpieczny, szybki. Istotną rolę odgrywa także marka, która wyprodukowała produkt.
Ceneo.pl posiada najlepszą i bardzo atrakcyjną ofertę najlepszych stołów do tenisa. Zamów interesujący Cię egzemplarz już dziś i ciesz się udanymi zakupami!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Butterfly Usuń wybrane filtry
;