Kolorowe Stojak do choinki

4,6 z 64569 opinii

Stojak pod choinkę - jaki wybrać? W asortymencie sklepów możemy znaleźć zarówno stojaki plastikowe, metalowe, jak i w formie donic. Który jest najlepszy dla danych potrzeb?

Stojak plastikowy

Zazwyczaj jest najtańszą opcją, łatwo dostępną w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie jest zbyt trwały ani stabilny (można próbować go dociążyć poprzez dosypanie piasku). To idealne rozwiązanie w przypadku niewielkich żywych drzewek lub choinek sztucznych.

Stojak metalowy

Trwalszy od plastikowego, ale przez to również odrobinę droższy. Nadaje się wyłącznie do żywych drzewek, ponieważ śruby wkręca się w pień. Dużo bardziej stabilny od plastikowego, zajmuje stosunkowo mało miejsca. Można go stosować zarówno do dużych, jak i mniejszych choinek.

Donice pod choinki

Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy kupujemy drzewko z korzeniami i planujemy je później przesadzić do gruntu. Ich wadą jest duża waga (w donicy należy umieścić piasek/ziemię). Są też stosunkowo duże, przez co zajmują sporo miejsca. Jednak ze wszystkich propozycji najlepiej stabilizują drzewko.

Boże Narodzenie
Tylko oferty
Cena
Producent
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
4HOME Stojak na choinkę Star 595045
4HOME Stojak na choinkę Star 595045 129,99

4HOME Stojak na choinkę Antyk 595043
4HOME Stojak na choinkę Antyk 595043 114,99

Bost Stojak Choinkowy Bardzo Duży Max 18W
Bost Stojak Choinkowy Bardzo Duży Max 18W od34,20