Środki czyszczące do sprzętu komputerowego

4,5 z 75885 opinii
Komputer, drukarka, laptop czy tablet to dla wielu osób narzędzia codziennej pracy. Zazwyczaj dbamy o ich bezpieczny transport, chronimy przed wirusami a także usuwamy zabrudzenia z ekranów i obudowy. Do tego ostatniego zadania najlepiej sprawdzą się specjalne środki czyszczące do sprzętu komputerowego. Warto regularnie czyścić monitory, myszki czy klawiatury, ponieważ gromadzą się na nich kurz, brud oraz bakterie. Specjalistyczne środki czyszczące do sprzętu komputerowego nie uszkodzą monitorów czy tabletu tak jak mogą to zrobić zwykłe detergenty oraz woda. Produkty dostępne w tej kategorii bez trudu poradzą sobie z zabrudzeniami, które znajdują się w zakamarkach i szczelinach. Tego rodzaju zanieczyszczenia trudno jest usunąć za pomocą ściereczek, dlatego z całej gamy środków czyszczących do sprzętu komputerowego najlepiej w tej sytuacji sprawdzi się sprężone powietrze. Produkt ten może służyć do czyszczenia kamer, drukarek, nagrywarek, skanerów oraz napędów CD-ROM. Asortyment dostępny w tej kategorii jest bardzo wydajny, dlatego jego zakup nie będzie zbytnim obciążeniem finansowym.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak dbać o komputer? Poprzednie Następne
Już dawno minęły czasy, kiedy komputery stacjonarne bądź laptopy były towarami luksusowymi. Teraz tego typu urządzenia występują praktycznie w każdym domu i wykorzystywane są do najróżniejszych celów, w zależności od wykonywanej pracy lub hobby. Niestety, pecety jak wszystkie inne urządzenia podatne są na uszkodzenia, a jednym z powodów jest osadzający się wszędzie kurz, mogący doprowadzić do przegrzania podzespołów. W niniejszym tekście podzielę się z wami kilkoma wskazówkami, jak dbać o komputer, żeby służył wam jak najdłużej.
Sprężone powietrze do laptopa – jakie wybrać? Poprzednie Następne
Sprężone powietrze do laptopa pozwoli ci na łatwe utrzymanie sprzętu w czystości. Zobacz, jakie sprężone powietrze w sprayu wybrać.

Środki czyszczące do sprzętu komputerowego - opinie